14. Zlobice 7 1 0 6 8: 25 3

15. Roštín 7 0 2 5 3: 17 2

III. třída Skupina B - ročník 2010/11

1. kolo
Kyselovice B – Lutopecny 3:4 (3:3), Tinka 2, P. Ulehla – Schořík 2,Binas, Drulák, Lubná B – Zlobice 2:0 (2:0) O. Piškula, Loučka,Šelešovice – Střílky 0:4 (0:2), Sádlík 2, Hubr, Elzner, Dřínov –Skaštice B 6:0 (5:0), Štěpánek 2, Šustrik, Babák, Držálek, Judas, Bařice – Počenice 0:2 (0:0), Tesař, Cigánek, Troubky – Bezměrov 1:1 (1:1),Prachař – Kalina, Litenčice – Roštín 0:0.

2. kolo
Střílky – Roštín 3:0 (1:0), Hubr 2, Sádlík, Bezměrov – Litenčice 3:0 (0:0), Zavřel, Kalina, Fuks, Zlobice – Troubky 0:5 (0:1), Horák 2, Střelec 2, Tesařík, Počenice – Lubná B 2:6 (2:1), Jánský, Mišurec – Kovařík 3, Kroupa 3, Skaštice B – Rataje B 1:2 (0:2), Čepica – Fojtík, Zloch, Lutopecny – Dřínov 3:2 (2:2), Krist 2, Hanzlík – Frkal, Navrátil, Šelešovice – Kyselovice B 2:7 (1:3), Večerka, Holík – Kopčil 3, Ulehla 2, Říkovský 2.

STŘÍLKY – ROŠTÍN 3:0 (1:0)

Celé utkání se hrálo v rychlém tempu a mělo dobrou úroveň. Dopoločasu se gólově prosadili jen domácí a ujali se vedení. Hegrvybojoval na půlce míč, obešel tři hráče a přihrávkou mezi obránce našel Sádlíka, který sám před brankářem nezaváhal.

Ve druhé půli domácí přidali, ale několik šancí skončilo ofsajdem. V60. minutě si Hubr pohlídal ofsajdovou past a sám prošel před gólmanaKnapa, kterému udělal kličku a do prázdné branky skóroval. Za protestybyl vyloučen hostující Tomšej. Domácí dál pokračovali v nátlakové hře aněkolik šancí zahodili, ale především hostující gólman několikrátčaroval. Až v 90. minutě po centru Blaže doklepával z hranice malého vápna opět Hubr.

„V prvním poločase jsme hráli s domácím mužstvem vyrovnaný zápas.

Před přestávkou ale propadla v bránění celá levá strana a Střílky šly do vedení. Ve druhém poločase nejprve domácí přidali druhý gól anásledně byl vyloučen náš hráč. V deseti jsme pak proti rozjetýmStřílkám, které před koncem zápasu přidaly třetí gól, neměli šanci,“řekl trenér Roštína Petr Novák.

Branky: 65. a 90. Hubr, 36. Sádlík. Červená karta: Tomšej. Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 150.

Střílky: Rotter – R. Jelínek, Žižlavský, Foltýn, L.Vrba, Hegr (77. Blaž), Sádlík (85. D. Jelínek), Stuchlík, Elzner, Hubr,Hlaváček (80. M. Vrba).

Roštín: Knap – Novák, Zbořil, Mikšík, Stavinoha, Pudelka, Daněk, Tomšej, Kouřil, Valášek, Šojdr.

3. kolo

Kyselovice B – Střílky 1:2 (0:1), M. Úlehla – Hubr, Hlaváček, Rataje B – Lutopecny 2:3 (2:2), Fojtík, Šťastný – Krist 3, Dřínov – Šelešovice2:5 (0:3), Štěpánek, Babák – Večerka 3, J. Šmíd, Knap, Bařice – Skaštice B 2:1 (1:1), R. Černý, Marek – Stančík, Počenice – Troubky 2:1 (2:0),Spáčil, Bareš – Švejcar, Litenčice – Zlobice 2:4 (2:1), Veselý, Hamala – Raiskup 2, Vlček, Uhrinovský, Roštín – Bezměrov 0:2 (0:0), Trávníček,Vejtasa

KYSELOVICE B – STŘÍLKY 1:2 (0:1)

Rezerva Kyselovic prohrála se Střílkami poprvé z pěti vzájemnýchzápasů. Hosté už šest utkání v řadě neprohráli a po třech kolech jsou včele skupiny B. Střílky se snažily o útočný fotbal a využívaly výškovépřevahy svých hráčů. Měly nebezpečné standardní situace i centry. Dopřestávky se hosté ujali vedení.

„Po přestávce jsme s tím výsledkem chtěli něco udělat, ale do kolennás srazila celkem hodně přísná penalta. Podařilo se nám potom troškunáhodným gólem snížit. V závěru měly oba týmy šance, ale skore se užnezměnilo,“ řekl domácí brankář Karel Krejčíř.

„Vedli jsme 2:0, ale po střele z dálky, kdy nedával náš brankářpozor, jsme zbytečně inkasovali. V závěru nás domácí trošičku zatlačili, ale vítězství jsme udrželi. Vedeme tabulku, ale dávám klukům najevo, abychom byli pořád nohama na zemi. Je pravda, že jsme v létě hodně zlepšili fyzičku a na hřišti se to hráčům vrací. I v tomto zápase jsme měli řadu gólových šancí, ale naše produktivita není ideální,“ dodal trenérStřílek Pavel Mikulčík.

Branky: M. Úlehla – Hubr, Hlaváček (pen.). Rozhodčí: Vybíral. Diváci: 100.

Kyselovice B: Krejčíř – Seibert, Otáhal, Morong, Zedek, R. Netopil, M. Úlehla, P. Úlehla, Škrabaňa, Kopčil, D. Netopil (Vodička).

Střílky: Hlaváč – L. Vrba, Foltýn, Žižlavský, R. Jelínek, Elzner, Stuchlík, D. Jelínek, Hegr (83. Blaž), Hubr, Hlaváček (71. Šulovský).

4. kolo

Kyselovice B – Dřínov 3:5 (2:3), Tinka, Škrabaňa, vl. – Babák 4,Šiška, Střílky – Bezměrov 7:3 (4:1), Hubr 4, Hlaváček 2, Elzner – Zavřel 3, Zlobice – Roštín 1:0 (1:0), Zapletal, Počenice – Litenčice 6:3(3:2), Spáčil 2, Tesák, Mišurec, Cigánek, Hrušák – Novotný, Kunčar,Veselý, Skaštice B – Lubná B 3:7 (3:1), Čepica, Rozsypal, Stančík –Kovařík 4, Skácel, Loučka, Rybenský, Lutopecny – Bařice 3:4 (0:2),Šilhár, Krist, Sadil – R. Černý 2, Strýc, Čevora, Šelešovice – Rataje B4:0 (2:0), Jos. Šmíd, Čáp, Knap, Kouřil

STŘÍLKY – BEZMĚROV 7:3 (4:1)

V souboji prvního se třetím vyhrály přesvědčivě Střílky. Domácíprodloužili sérii bez prohry už na sedm zápasů a ukončili deset utkáníBezměrova bez prohry.

„Zápas měl svoji kvalitu a Bezměrov byl určitě nejsilnějším týmem, na který jsme letos narazili. Úvodní čtvrthodina patřila hostům. Potomjsme se už začali prosazovat my a vedli jsme už 4:0. Hosté snížili znesmyslné penalty, kterou nařídil rozhodčí Sedlář. Po 28 vteřinách druhé půle to bylo 4:2. Hosté se chytli a já jsem měl obavy. Naštěstí jsmebrzy přidali pátou branku. Do čeho jsme kopli, to nám tam dnes spadlo. V ofenzivní činnosti jsme odehráli vynikající zápas,“ řekl domácí trenérPavel Mikulčík.

„Herně jsme nezklamali. Nepodařilo se nám však pokrýt Hubra a domácí byli v útočné fázi o hodně produktivnější. Tentokrát jsme zklamali v defenzivě,“ dodal předseda Bezměrova Roman Fuks.

Branky: 16., 61., 69. a 82. Hubr, 24. a 43. Hlaváček, 21. Elzner – 45. (pen.), 46. a 78. Zavřel. Rozhodčí: Sedlář. Diváci: 100.

Střílky: Rotter – R. Jelínek, Foltýn, Žižlavský,Vrba, Hegr, Stuchlík (75. D. Jelínek), Sádlík, Elzner, Hubr (85. Blaž),Hlaváček (70. Šulovský).

Bezměrov: Táborský – Ulehla, Adamov, Kyjovský, Fuks, Večerka, Vejtasa, Stratil, Zavřel, Polášek, Trávníček (Venský).

5. kolo

Rataje B – Kyselovice B 1:3 (1:2), Juráň – Tinka 2, M. Říkovský, Lubná B – Lutopecny 3:2 (0:1), Rybenský 2, Dubina – Krist, Frýdl, Dřínov –Střílky 1:2 (0:2), Frkal – Elzner, Šulovský, Bařice – Šelešovice 1:1,Marek – vl., Troubky – Skaštice B 5:2 (2:1), Střelec 3, Pergl, B. Makový – Rozsypal 2, Roštín – Počenice 2:1 (1:0), Malina, Kouřil – Mišurec,Bezměrov – Zlobice 5:0 (2:0), Zavřel, Venský, Trávníček, Kalina, Adamov.

DŘÍNOV – STŘÍLKY 1:2 (0:2)

Vedoucí tým soutěže přilákal slušnou diváckou návštěvu a to i zestrany hostujícího mužstva, které přijeli fanoušci podpořit rovněž vhojném počtu. Těm se musel líbit úvod zápasu, kdy byli hosté aktivnější, měli převahu a vytvořili si několik nadějných brankových příležitostí.Domácí několikrát podržel brankař Matics, který se vrátil po zranění dosestavy. Domácí z ojedinělého protiútoku nastřelili tyč a vzápětí zdorážky Babák vysoko přestřelil. Poté se dvakrát trefili hosté, vždy pozbytečné individuální chybě v domácí obraně. Za stavu 2:0 začal hrát iDřínov a hra se vyrovnala a v druhé půli už byli aktivnější domácíhráči. Kontaktní gól však přišel pozdě a i když v závěru zápasu tlakDřínova narůstal, a ještě v nastavení Kučírek orazítkoval z trestnéhokopu břevno, hosté nakonec těsné vítězství udrželi.

Branky: Frkal – Elzner, Šulovský. Rozhodčí: Veselý. Diváci: 120.

Dřínov: Matics – Frkal, Kučírek, Novotný, Šustrik, Judas, Držálek, Navrátil, Šiška, Hlaváč, Babák (Huličník).

6. kolo

Kyselovice B – Bařice (odloženo na 17. 9.), Střílky – Zlobice 4:0 (2:0), Hlaváček 2, Foltýn, Šulovský, Počenice – Bezměrov2:3 (2:1), Mišurec, Jánský – Kalina 2, Večerka, Skaštice B – Litenčice2:2 (0:0), Stančík, Olbert – Hamala, Veselý, Lutopecny – Troubky 3:1(1:1), Schořík 2, Hanzlík – Setinský, Šelešovice – Lubná B 1:4 (1:3),Holík – Skácel 2, Dubina, Kovařík, Dřínov – Rataje B 2:1 (1:0), Babák 2 – Fojtík.

STŘÍLKY – ZLOBICE 4:0 (2:0)

Branky: 16. a 46. Hlaváček, 30. Foltýn, 86. Šulovský. Rozhodčí:Sedlář. Diváci: 200. Střílky: Rotter – Žižlavský, R. Jelínek, Stuchlík(67. Šulovský), Hegr, Foltýn, Hubr (85. M. Vrba) Hlaváček (77. Blaž),Elzner, L. Vrba, Sádlík. Zlobice: Taufer – P. Vlček, Novotný, Spáčil,Holan, Uhrinovský, L. Vlček, Súkup, Raiskup, Zapletal, Bilenný, Musel.

7. kolo

Rataje B – Střílky 0:3 (0:3), Hlaváček 2, Elzner, Lubná B – Kyselovice B 7:1 (2:0), Loučka 2, Valach 2, Kroupa, Rybenský, Kovařík – Vodička, Bařice – Dřínov 1:1 (1:1), M. Černý – Hlaváč, Troubky – Šelešovice 2:1 (0:1), Setinský, R. Horák – Jos. Šmíd, Litenčice – Lutopecny 1:2 (0:1), Vinklárek – Schořík, Krist, Roštín – Skaštice B 2:1 (0:1), Dvořák, Kouřil – Dvořák, Zlobice – Počenice 0:6 (0:4), Tesař 2, Tesák 2, Kocourek, Mišurec. Dohrávka 6. kola: Kyselovice B – Bařice 4:4 (2:1), Tinka 3, Zedek – R. Černý 3, Goliáš.

15. Skaštice B 7 0 1 6 10:26 1

Pohled na tabulky obou skupin III. tříd naznačuje, které týmy budoupatřit mezi favority na postup. Lubná B v pohodě rozstřílela rezervuKyselovic a stejně jako Střílky ve skupině B ještě neztratila ani bod.

RATAJE B – STŘÍLKY 0:3 (0:3)

Branky: 33. a 50. Hlaváček, 4. Elzner. Červená karta: 58. Rotter. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 80. Střílky: Rotter – L. Vrba, Foltýn, Žižlavský, R. Jelínek, Hegr, Sádlík (38. D.Jelínek), Stuchlík, Elzner, Hlaváček (58. Hlaváč), Šulovský (85. L.Jelínek).

8. kolo

Kyselovice B – Troubky 1:3 (1:2), Tinka – Švejcar 2, Pergl, Rataje B –Bařice 5:0 (3:0), Juráň 2, Zloch, Apolenář, Brázda, Střílky – Počenice2:2 (2:2), Hubr 2 – Gröpl, Mišurec, Skaštice B – Bezměrov 4:5 (3:2),Seidl, Želizňák, Menšík, Vymětal – Trávníček 4, Polášek, Lutopecny –Roštín 3:0 (2:0), Krist 3, Šelešovice – Litenčice 1:2 (0:1), Kouřil –Kroutilík, Hamala, Dřínov – Lubná B 2:1 (1:0), Držálek, Blažek –Kovařík.

15. Skaštice B 8 0 1 7 14:31 1

Vedoucí tým III. třídy skupiny B ze Střílek se rozešel s pátýmiPočenicemi smírně. Pro domácí to byl jedenáctý zápas v řadě bez prohry.

STŘÍLKY – POČENICE 2:2 (2:2)

Tým Střílek dokázal přes oslabení tří hráčů základu svou chuť hrátfotbal. Domácí začali lépe. V 5. minutě Hubr utekl všem obráncům hostů a kličkou gólmanovi vsítil vedoucí branku. Pak hosté začali domácí týmpřehrávat a po trestném kopu a závaru před brankou v 18. minutě vyrovnal Gröpl. Ve 26. minutě po zaváhání obránce a následném faulu v pokutovémúzemí proměnil penaltu Mišurec. To domácí nabudilo, kteří zlepšili hru v záloze. Ve 35. minutě po pěkné akci vyrovnali, když Šulovskýpředložil míč přesnou přihrávkou na neobsazeného Hubra a ten do prázdnébranky nezaváhal.

Ve druhém poločase za vytrvalého deště sice pár šancí na oboustranách bylo, ale již se nikdo neprosadil. Oboustranně pohledný fotbalskončil zaslouženou remízou.

„Na hře domácích se určitě projevilo, že jim chyběli Sádlík a Foltýn. O to to bylo pro nás snazší. Bod jsme si zasloužili, protože remíza jespravedlivá. Střílky jsou oprávněně na špici a my remízu bereme.Předpokládám, že naše výkony půjdou nahoru,“ řekl trenér Počenic JosefHrušák.

„Nastoupili jsme bez tří opor. Chyběli nám brankář, stoper a střednízáložník. Na našem výkonu to bylo vidět. Obrana si nebyla jistá, takjako v předešlých zápasech. Po naprosto zbytečné penaltě jsme prohrávali 1:2, ale do přestávky jsme ještě srovnali. Věřil jsem, že soupeře fyzickypřehrajeme, ale to se nestalo. Myslím si, že remíza je zasloužená,“dodal domácí trenér Pavel Mikulčík.

Branky: 5. a 35. Hubr – 18. Gröpl, 26. (pen.) Mišurec. Rozhodčí: Vybíral. Diváci: 100. Střílky: Hlaváč – L. Vrba, Hlaváček, Žižlavský, D. Jelínek, R. Jelínek, Stuchlík, Elzner, Hegr, Šulovský (87. Blaž), Hubr. Počenice: Králík – Hrušák (10. Gröpl), Zbořil, Mišurec, Cigánek, Jánský, Tesák, Barnet, Pospěch, Tesař, Bareš.

9. kolo + 14. předehrávka

Lubná B – Rataje B 7:2 (6:1), Skácel 2, Tvrdý 2, Kroupa, Loučka,Kovařík – Gryča 2, Bařice – Střílky 2:3 (1:2), R. Černý 2 – Šulovský,Hlaváček, Hubr, Troubky – Dřínov 1:4 (0:1), V. Hlaváč – A. Hlaváč,Kučírek, Šiška, Frkal, Litenčice – Kyselovice B 2:1 (0:0), Veselý,Hamala – Tinka, Roštín – Šelešovice 2:4 (2:0), Malina, Rozsypal –Večerka, Šmíd, Mozga, Knap, Bezměrov – Lutopecny 3:0 (2:0), Trávníček,Kalina, Bleša, Zlobice – Skaštice B 2:3 (1:1), Spáčil, Pektor – Vymětal, Blanarovič, Dvořák. Předehrávka 14. kola: Střílky – Lutopecny 4:0(1:0), Hlaváček 2, Hubr, Foltýn, Šelešovice – Skaštice B 3:2 (1:1),Scholz, Bruna, P. Mozga – T. Motal 2, Dřínov – Počenice 3:2 (3:1), Frkal 2, Blaško – Bareš, Tesař, Rataje B – Zlobice 3:2 (3:1), Gryča 2, Zloch – Uhrinovský, Raiskup, Bařice – Bezměrov 1:3 (1:0), Strýc – Karásek,Trávníček, Vejtasa, Lubná B – Roštín 5:0 (3:0), Kovařík 2, Kroupa,Skácel, Zavadil, Troubky – Litenčice 2:2 (2:0), Střelec, Švejcar –Veselý, Kroutilík.

15. Skaštice B 10 1 1 8 19:36 4

Ve skupině B nezaváhal nikdo z vedoucího tria. Nejvíc práce měly Střílky, které vyhrály v Bařicích těsně 3:2.

10. kolo  Střílky volno
Kyselovice B – Roštín 4:2 (1:1), Tinka 2, M. Ulehla, Zedek – Kouřil, Dvořák, Rataje B – Troubky 1:4 (0:1), Veselý – Tesařík 2, Setinský 2,Skaštice B – Počenice 3:5 (3:2), Vymětal 2, Čepica – Tesař 2, Tesák 2,Spáčil, Lutopecny – Zlobice 5:0 (2:0), Frýdl 2, Krist, Jansta, Schořík,Šelešovice – Bezměrov 2:1 (2:0), Večerka, P. Mozga – Bleša, Dřínov –Litenčice 1:3 (0:0), T. Navrátil – Hamala, Kunčar, Vinklárek, Bařice –Lubná B 2:3 (0:2), Strýc 2 – Chýla, Rybenský, Tvrdý.

11. kolo

Lubná B – Střílky 0:2 (0:0), Hubr 2, Troubky – Bařice 2:1 (0:1),Setinský, Střelec – Strýc, Litenčice – Rataje B 4:2 (4:0), Novotný 2,Hamala, O. Kunčar – Němček, Zloch, Roštín – Dřínov 3:0 (2:0), Dvořák,Kouřil, Malina, Bezměrov – Kyselovice B 6:1 (3:1), Trávníček 3, Zavřel 3 – Vodička, Zlobice – Šelešovice 0:2 (0:0), Čáp, Kouřil, Počenice –Lutopecny 1:3 (1:1), vlastní – Schořík 2, Šilhár.

Cenné body si přivezly Střílky

Kroměřížsko – Ve vzájemném souboji nejlepších dvoutýmů skupiny B zvítězili fotbalisté Střílek na hřišti rezervy Lubné2:0.

LUBNÁ B – STŘÍLKY 0:2 (0:0)

Souboj nejlepších týmů skupiny B rozhodl kanonýr Střílek Hubr, kterýdal obě branky hostů. Střílky protáhly sérii zápasů bez prohry načtrnáct.

„V prvních patnácti minutách jsme nevěděli kam dřív skočit. Lubná nás tlačila, ale naštěstí jsme domácí do žádné extra šance nepustili. Potom jsme hru vyrovnali. Začátek druhé půlky už byl z naší strany lepší. V60. minutě se neuvěřitelně trefil Hubr. Nám se po vedoucí brance užhrálo lépe a domácí nás nijak nezlobili. Po dalších deseti minutách využil Hubr hrubkudomácích a bylo rozhodnuto. Musím vyzvednout naši defenzivu, protožejsme se soupeřem, který dává v průměru čtyři branky za zápas, udrželičisté konto,“ řekl spokojený trenér Střílek Pavel Mikulčík.

„Bylo to vyrovnané utkání, které rozhodla dobrá střelecká pohotovostkanonýra hostů Hubra. Přitom jsem na jeho kvality před utkáním hráčeupozorňoval. Tentokrát jsme se neprosadili gólově,“ dodal trenér Lubné B Libor Foltýn.

Branky: Hubr 2. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 100. Lubná B: Burda – Polišenský, Gremlica, Mynář, Loučka, Skácel, Chýla, Rybenský, Tvrdý, Kovařík, Piškula (Beneš). Střílky: Rotter – Vrba, Foltýn, Žižlavský, R. Jelínek, Elzner, Stuchlík, Sádlík (85. Daníček), Hegr, Hlaváček (90. Šulovský), Hu­br.

12. kolo

Kyselovice B – Zlobice 4:2 (2:1), Tinka 2, M. Otáhal, Kopčil –Raiskup 2, Rataje B – Roštín 1:1 (1:1), Němček – Pudelka, Lubná B –Troubky 1:1 (0:0), Kovařík – Střelec, Střílky – Skaštice B 3:0 (2:0),Hubr 2, Hlaváček, Šelešovice – Počenice 2:0 (1:0), Večerka, J. Husařík,Dřínov – Bezměrov 0:6 (0:6), Zavřel 3, Trávníček 2, Vejtasa, Bařice –Litenčice 0:1 (0:0), Vinklárek

LITENČICE – STŘÍLKY 2:1 (1:0)

Branky: 33. Veselý, 86. Horák – 70. Foltýn. Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 100.

13. kolo

Troubky – Střílky 4:2 (1:1), J. Hlaváč 2, Střelec 2 – Elsner, Hubr,Litenčice – Lubná B 2:3 (1:1), Vinklárek, Novotný – Rosecký, Tvrdý,Loučka, Roštín – Bařice 0:3 (0:2), Strýc, Stančík, R. Černý, Bezměrov –Rataje B 8:0 (4:0), Zavřel 4, Bleša, Venský, Trávníček, vlastní, Zlobice – Dřínov 2:8 (1:4), Raiskup 2 – Babák 5, Navrátil 2, Hlaváč, Počenice – Kyselovice B 1:5 (0:3), V. Zbořil – M. Říkovský 5, Skaštice B –Lutopecny 1:8 (0:6), Koňárek – Schořík 3, Krist 2, Bleša, Drulák,Šilhár.

15. Skaštice B 14 1 1 12 23:53 4

Náskok Střílek na čele tabulky III. třídy skupiny B se po prohře v Troubkách snížil na dva body.

TROUBKY – STŘÍLKY 4:2 (1:1)

Troubky potvrdily proti vedoucímu týmu tabulky vzestup formy. Domácí natáhli sérii bez prohry na pět zápasů v řadě.

„Hráči nepřistoupili k utkání zodpovědně. Místo toho aby se připravili na zápas, tak si u sklenky užívali volných dnů. Přesto jsme zápas mohli zvládnout. Vedli jsme 1:0, ale za dvacet vteřin bylo vyrovnáno. Popřestávce jsme hned inkasovali podruhé. Vyrovnali jsme včas a měli jsmešest stoprocentních šancí, samozřejmě jsme ani jednu neproměnili. Potomjsme dvakrát inkasovali a bylo rozhodnuto. Ani brankář nás tentokrát nepodržel. Všechno bylo špatné,“ řekl trenér hostů Pavel Mikulčík.

„Z první vážnější akce se nám podařilo vyrovnat, a to bylo dost důležité. V prvním poločase jsme byli lepší. Na začátku druhého poločasu jsme vstřelili druhou, celkem šťastnoubranku. Střílky potom vyrovnaly a měly celkem drtivý tlak. Nám sepodařilo ze dvou brejků strhnout vítězství na naši stranu,“ dodal domácí kouč Marek Šprňa.

Branky: 40. a 46. J. Hlaváč, 81. a 85. Střelec – 39. Elzner, 58. Hubr. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 100.

Troubky: Zahradníček – Varaďa, Tesařík, Jenerál, Prachař, Pergl, J. Hlaváč, Setínský, Veselý, Střelec, Horák.

Střílky: Rotter – R. Jelínek, Hegr, Stuchlík, Foltýn, Hubr, Hlaváček, D. Jelínek, Vrba, Sádlík, Elzner.

16. kolo

Lutopecny – Kyselovice B 5:2 (3:1), Šilhár 2, Krist, Schořík, Jansta – Mir. Říkovský, Tinka, Zlobice – Lubná B 0:6 (0:4),Loučka 2, Kovařík 2, Tvrdý, Rosecký, Střílky – Šelešovice 5:1 (4:0),Hlaváček 2, Hubr 2, Sádlík – Mozga, Skaštice B – Dřínov 2:3 (1:0),Čepica, Bocek – Babák, Frkal, Držálek, Počenice – Bařice 2:1 (2:1),Tesař, Cigánek – Goliáš, Bezměrov – Troubky 4:1 (2:1), Zavřel, Venský,Trávníček, vl. – Střelec, Roštín – Litenčice 2:2 (1:1), Dvořák, Pudelka – Raclavský, Kroutilík.

STŘÍLKY – ŠELEŠOVICE 5:1 (4:0)

Domácí hráči si uvědomili, že bez životosprávy to nejde a nechtěli si úplně pokazit podzimní částsoutěže. Již po jedenácti minutách šli do vedení brankou Hlaváčka. Ve24. minutě opět domácí vstřelili branku po samostatné akci Hubra, přesnou ranou do šibenice. Následně ve 28. minutě utekl po křídleHlaváček a přesným centrem našel Hubra, který hlavou zvýšil na 3:0.

Pak již hráči hráli pro diváky a z hranice pokutového území zvyšovalna 4:0 Sádlík. Po přestávce hráči Šelešovic zvýšili aktivitu, ale zrychlého protiútoku opět skóroval domácí Hlaváček. Šelešovice však hrály dál a odměnou jim byl v 64. minutě po chybě domácího gólmana jedinýgólový úspěch v tomto utkání.

Branky: 11. a 49. Hlaváček, 24. a 28. Hubr, 38. Sádlík – 64. Mozga. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 120.

Střílky: Rotter – R. Jelínek, Handl, Stuchlík (80.Žižlavský), Foltýn, Hubr, Hlaváček (75. L. Jelínek), D. Jelínek, Vrba(70. Blaž), Sádlík, Elzner.

Šelešovice: Jordán – Mozga, J. Husařík, Bruna, Scholz, Jakub Šmíd, Večerka, Kouřil, Kulcsár, Josef Šmíd, P. Husařík.