Archiv 2013

Výbor oddílu přeje všem příznivcům a hráčům hezké Vánoce a šťastný Nový rok.

 

 

Výbor oddílu společně s investorem se dohodly na rekonstrukci travnaté plochy a zavlažování. Potřebujeme každou pomocnou ruku, proto žádáme o pomoc na brigádách, které budou probíhat od listopadu 2013 do června 2014. Na těchto stránkách se dozvíte s předstihem o termínech pracovních akcí. Děkujeme za pomoc a podporu fotbalového oddílu.

Jarní část soutěže OP se odehraje na hřišti v Koryčanech.

 

Dohrávka

Kroměříž B – Zborovice 3:3 (0:2), Bubla, Hradil, Novák – Šprňa 3

1. Morkovice B            14        11        2          1          43:13   35

2. Lubná                      14        8          3          3          32:19   27

3. Kyselovice              14        7          3          4          43:33   24

4. Zborovice                14        7          2          5          32:28   23

5. Slavkov p. H.           14        7          2          5          31:40   23

6. Kroměříž B              14        6          4          4          46:43   22

7. Střílky                      14        5          5          4          30:28   20

8. Němčice                  14        6          1          7          26:29   19

9. Mrlínek                     14        6          0          8          35:24   18

10. Loukov                   13        5          3          5          24:22   18

11. Rusava                  14        5          1          8          31:33   16

12. Zdounky                 13        4          3          6          20:32   15

13. Záříčí                      14        3          4          7          22:25   13

14. Ludslavice            14        0          1          13        12:58     1

 

 

14. kolo

Střílky – Ludslavice 2:2 (0:2), Věžník, Hubr – Hejkerlík, Herodes,

Záříčí – Lubná 0:2 (0:0), Bačinský, Kroupa,

Kroměříž B – Rusava 2:0 (1:0), Kuba, Ferko,

Slavkov p. H. – Mrlínek 2:1 (0:1), J. Krajcar, Janečka – Dostál,

Kyselovice – Němčice 6:1 (3:0), Sobek 2, Přikryl 2, Petřík, Krčma – Rad. Darebníček,

Morkovice B – Zborovice 2:1 (2:0), Šimčík 2 – Kojetský,

Zdounky – Loukov – odloženo na jaro

 

 

1. Morkovice B           14        11        2          1          43:13   35

2. Lubná                     14        8          3          3          32:19   27

3. Kyselovice              14        7          3          4          43:33   24

4. Slavkov p. H.          14        7          2          5          31:40   23

5. Zborovice               13        7          1          5          29:25   22

6. Kroměříž B             13        6          3          4          43:40   21

7. Střílky                    14        5          5          4          30:28   20

8. Němčice                 14        6          1          7          26:29   19

9. Mrlínek                   14        6          0          8          35:24   18

10. Loukov                 13        5          3          5          24:22   18

11. Rusava                 14        5          1          8          31:33   16

12. Zdounky               13        4          3          6          20:32   15

13. Záříčí                    14        3          4          7          22:25   13

14. Ludslavice            14        0          1          13        12:58     1

 

 

13. kolo

Záříčí – Rusava 0:1 (0:1), Havránek,

Zborovice – Střílky 2:1 (1:0), Vybíral, Chytrý – Hubr,

Morkovice B – Němčice 3:1 (2:0), Zápařka 3 – Pospíšilík,

Kyselovice – Loukov 3:2 (1:0), Sobek 2, M. Říkovský – Bělík, Petřík,

Zdounky – Mrlínek 2:5 (1:2), Lehkoživ, vl. – R. Horák, D. Horák, Podzemný, Holec, Dostál,

Slavkov p. H. – Lubná 3:2 (1:2), Z. Sadil, Symerský, R. Sadil – Rosecký, Bačinský,

Kroměříž B – Ludslavice 7:1 (5:0), Janoštík 3, Nevřala 2, Jura, Zavadil - Hejkerlík

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 
 

1.

 

  FC Morkovice B

 

13

 

10

 

2

 

1

 

41:12

 

32

 

14

 
 

2.

 

  Sokol Lubná

 

13

 

7

 

3

 

3

 

30:19

 

24

 

3

 
 

3.

 

  Pilana Zborovice

 

12

 

7

 

1

 

4

 

28:23

 

22

 

1

 
 

4.

 

  SK Kyselovice

 

13

 

6

 

3

 

4

 

37:32

 

21

 

3

 
 

5.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

13

 

6

 

2

 

5

 

29:39

 

20

 

2

 
 

6.

 

  Družstevník Střílky

 

13

 

5

 

4

 

4

 

28:26

 

19

 

1

 
 

7.

 

  Sokol Němčice

 

13

 

6

 

1

 

6

 

25:23

 

19

 

-2

 
 

8.

 

  Mrlínek

 

13

 

6

 

0

 

7

 

34:22

 

18

 

-3

 
 

9.

 

  Loukov

 

13

 

5

 

3

 

5

 

24:22

 

18

 

-3

 
 

10.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

12

 

5

 

3

 

4

 

41:40

 

18

 

3

 
 

11.

 

  SK Rusava

 

13

 

5

 

1

 

7

 

31:31

 

16

 

-5

 
 

12.

 

  Zdounky

 

13

 

4

 

3

 

6

 

20:32

 

15

 

-3

 
 

13.

 

  SK Haná Zářičí

 

13

 

3

 

4

 

6

 

22:23

 

13

 

-5

 
 

14.

 

  Ludslavice

 

13

 

0

 

0

 

13

 

10:56

 

0

 

-21

 

 

Dohrávka 6. kola: Záříčí – Morkovice B 1:1 (1:1), Žáček - Šimčík

 12. kolo

Střílky – Kroměříž B 3:0 – kont., hosté nenastoupili,

Rusava – Slavkov p. H. 3:4 (1:2), Šimčík, Románek, Liška – J. Krajcar, Ponížil, R. Sadil, Kužel,

Ludslavice – Záříčí 1:6 (1:3), Závrbský – Pavela 2, Blažek, Štefek, Kuchařík, Menšík,

Lubná – Zdounky 5:1 (2:1), Jelínek 2, Jirásek, Běťák (pen.), Valach – Adamík,

Mrlínek – Kyselovice 1:2 (1:1), Heryán – Sobek, Kroupa,

Loukov – Morkovice B 0:4 (0:2), D. Pajgr, Zápařka, Vymazal, M. Pajgr,

Němčice – Zborovice 0:3 (0:0), Setinský, Šprňa, Chytrý

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  FC Morkovice B

 

12

 

9

 

2

 

1

 

38:11

 

29

 

14

2.

 

  Sokol Lubná

 

12

 

7

 

3

 

2

 

28:16

 

24

 

3

3.

 

  Pilana Zborovice

 

11

 

6

 

1

 

4

 

26:22

 

19

 

1

4.

 

  Sokol Němčice

 

12

 

6

 

1

 

5

 

24:20

 

19

 

-2

5.

 

  Družstevník Střílky

 

12

 

5

 

4

 

3

 

27:24

 

19

 

1

6.

 

  SK Kyselovice

 

12

 

5

 

3

 

4

 

34:30

 

18

 

3

7.

 

  Loukov

 

12

 

5

 

3

 

4

 

22:19

 

18

 

-3

8.

 

  Slavkov  p.Hostýnem

 

12

 

5

 

2

 

5

 

26:37

 

17

 

2

9.

 

  Mrlínek

 

12

 

5

 

0

 

7

 

29:20

 

15

 

-6

10.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

11

 

4

 

3

 

4

 

34:39

 

15

 

3

11.

 

  Zdounky

 

12

 

4

 

3

 

5

 

18:27

 

15

 

0

12.

 

  SK Haná Zářičí

 

12

 

3

 

4

 

5

 

22:22

 

13

 

-2

13.

 

  SK Rusava

 

12

 

4

 

1

 

7

 

30:31

 

13

 

-8

14.

 

  Ludslavice

 

12

 

0

 

0

 

12

 

9:49

 

0

 

-21

 

11. kolo

Němčice – Střílky 2:2 (1:1), Holý, Švrček – Hubr, P. Posolda,

Záříčí – Kroměříž B 2:2 (0:2), Pavela, Kuchařík – Galetka 2,

Zborovice – Loukov 2:1 (0:0), Chytrý, Laube – Kundera,

Morkovice B – Mrlínek 1:0 (1:0), M. Oplt,

Kyselovice – Lubná 3:1 (0:0), Přikryl, Krčma, Sobek – Rosecký,

Zdounky – Rusava 2:0 (1:0), Krčmář, Adamík,

Slavkov p. H. – Ludslavice 2:0 (1:0), R. Sadil, Janečka

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  FC Morkovice B

 

10

 

8

 

1

 

1

 

33:10

 

25

 

10

2.

 

  Sokol Lubná

 

11

 

6

 

3

 

2

 

23:15

 

21

 

3

3.

 

  Sokol Němčice

 

11

 

6

 

1

 

4

 

24:17

 

19

 

1

4.

 

  Loukov

 

11

 

5

 

3

 

3

 

22:15

 

18

 

0

5.

 

  Pilana   Zborovice

 

10

 

5

 

1

 

4

 

23:22

 

16

 

-2

6.

 

  Družstevník   Střílky

 

11

 

4

 

4

 

3

 

24:24

 

16

 

1

7.

 

  Mrlínek

 

11

 

5

 

0

 

6

 

28:18

 

15

 

-3

8.

 

  SK Kyselovice

 

11

 

4

 

3

 

4

 

32:29

 

15

 

0

9.

 

  SKH Slavia   Kroměříž B

 

10

 

4

 

3

 

3

 

34:36

 

15

 

3

10.

 

  Zdounky

 

11

 

4

 

3

 

4

 

17:22

 

15

 

0

11.

 

  Slavkov   p.Hostýnem

 

11

 

4

 

2

 

5

 

22:34

 

14

 

-1

12.

 

  SK Rusava

 

11

 

4

 

1

 

6

 

27:27

 

13

 

-5

13.

 

  SK Haná Zářičí

 

10

 

2

 

3

 

5

 

15:20

 

9

 

-3

14.

 

  Ludslavice

 

11

 

0

 

0

 

11

 

8:43

 

0

 

-18

 

10. kolo

Střílky – Záříčí 4:0 (3:0), P. Posolda 2, Foltýn, Hubr,

Ludslavice – Zdounky 2:3 (2:1), Valčík 2 – Navrátil 3,

Rusava – Kyselovice 1:5 (1:3), Románek – Sobek 2, Jančík, Přikryl, Strnad,

Kroměříž B – Slavkov p. H. 9:1 (4:0), Horák 3, Hradil 2, Kubík 2, Drápal, Stratil,

Lubná – Morkovice B 0:1 (0:1), Šimčík,

Mrlínek – Zborovice 1:2 (0:2), Š. Vyoral – Vybíral, Chytrý,

Loukov – Němčice 3:1 (2:0), Kocman, Kundera, Bělík – Rad. Darebníček

 

 

#

 

  Tým

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

1.

 

  FC Morkovice B

9

 

7

 

1

 

1

 

32:10

 

22

 

10

 

2.

 

  Sokol Lubná

10

 

6

 

3

 

1

 

22:12

 

21

 

3

 

3.

 

  Loukov

10

 

5

 

3

 

2

 

21:13

 

18

 

0

 

4.

 

  Sokol Němčice

10

 

6

 

0

 

4

 

22:15

 

18

 

3

 

5.

 

  Mrlínek

10

 

5

 

0

 

5

 

28:17

 

15

 

-3

 

6.

 

  Družstevník Střílky

10

 

4

 

3

 

3

 

22:22

 

15

 

0

 

7.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

9

 

4

 

2

 

3

 

32:34

 

14

 

2

 

8.

 

  SK Rusava

10

 

4

 

1

 

5

 

27:25

 

13

 

-5

 

9.

 

  Pilana Zborovice

9

 

4

 

1

 

4

 

21:21

 

13

 

-2

 

10.

 

  SK Kyselovice

10

 

3

 

3

 

4

 

29:28

 

12

 

0

 

11.

 

  Slavkov p.Hostýnem

10

 

3

 

2

 

5

 

20:34

 

11

 

-1

 

12.

 

  Zdounky

9

 

2

 

3

 

4

 

12:20

 

9

 

-3

 

13.

 

  SK Haná Zářičí

9

 

2

 

2

 

5

 

13:18

 

8

 

-1

 

14.

 

  Ludslavice

9

 

0

 

0

 

9

 

6:38

 

0

 

-15

 

9. kolo

Loukov – Střílky 0:0,

Němčice – Mrlínek 2:4 (2:3), Radim Darebníček, vl. – R. Horák, D. Horák, Dostál, J. Horák,

Zborovice – Lubná 1:1 (0:0), Chytrý – Bačinský,

Morkovice B – Rusava 2:3 (1:1), Zápařka, Šimčík – Kocman 2, Bílek,

Kyselovice – Ludslavice 7:2 (4:1), Přikryl 2, M. Říkovský 2, Sobek, Krčma, Gála – Křižan, Závrbský,

Zdounky – Kroměříž B 1:5 (0:3), Navrátil – Slaměník 3, Nevřala, Horák,

Slavkov p. H. – Záříčí 4:2 (2:1), Janečka, Grygar, Ponížil, R. Sadil – Dobrý, Žáček

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  Sokol Lubná

 

9

 

6

 

3

 

0

 

22:11

 

21

 

6

2.

 

  FC Morkovice B

 

8

 

6

 

1

 

1

 

31:10

 

19

 

7

3.

 

  Sokol Němčice

 

9

 

6

 

0

 

3

 

21:12

 

18

 

3

4.

 

  Mrlínek

 

9

 

5

 

0

 

4

 

27:15

 

15

 

0

5.

 

  Loukov

 

9

 

4

 

3

 

2

 

18:12

 

15

 

0

6.

 

  SK Rusava

 

9

 

4

 

1

 

4

 

26:20

 

13

 

-2

7.

 

  Družstevník   Střílky

 

9

 

3

 

3

 

3

 

18:22

 

12

 

0

8.

 

  Slavkov   p.Hostýnem

 

9

 

3

 

2

 

4

 

19:25

 

11

 

-1

9.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

8

 

3

 

2

 

3

 

23:33

 

11

 

2

10.

 

  Pilana   Zborovice

 

8

 

3

 

1

 

4

 

19:20

 

10

 

-5

11.

 

  SK Kyselovice

 

9

 

2

 

3

 

4

 

24:27

 

9

 

-3

12.

 

  Zdounky

 

9

 

2

 

3

 

4

 

12:20

 

9

 

-3

13.

 

  SK Haná Zářičí

 

8

 

2

 

2

 

4

 

13:14

 

8

 

-1

14.

 

  Ludslavice

 

9

 

0

 

0

 

9

 

6:38

 

0

 

-15

 

 

8. kolo     

Střílky – Slavkov p. H. 3:3 (1:3), Hubr, Věžník, Foltýn – Ponížil 2, J. Krajcar,

Záříčí – Zdounky 0:0, Kroměříž B – Kyselovice 3:3 (3:1), Galetka 2, Vojtášek – Kroupa, Přikryl, Krčma,

Rusava – Zborovice 7:2 (2:1), P. Kocman 4, L. Vaculík, Havránek, Štefek – Vybíral, Šumbera,

Ludslavice – Morkovice B 0:3 (0:1), Zápařka 2, Vymazal,

Lubná – Němčice 3:1 (1:0), Rosecký, J. Musil, Bačinský – Radim Darebníček,

Loukov – Mrlínek 3:1 (0:1), Žáček 2, Bělík – Červík

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  Sokol Lubná

 

8

 

6

 

2

 

0

 

21:10

 

20

 

5

2.

 

  FC Morkovice B

 

7

 

6

 

1

 

0

 

29:7

 

19

 

10

3.

 

  Sokol Němčice

 

8

 

6

 

0

 

2

 

19:8

 

18

 

6

4.

 

  Loukov

 

8

 

4

 

2

 

2

 

18:12

 

14

 

2

5.

 

  Mrlínek

 

8

 

4

 

0

 

4

 

23:13

 

12

 

-3

6.

 

  Družstevník Střílky

 

8

 

3

 

2

 

3

 

18:22

 

11

 

-1

7.

 

  SK Rusava

 

8

 

3

 

1

 

4

 

23:18

 

10

 

-5

8.

 

  Pilana Zborovice

 

7

 

3

 

0

 

4

 

18:19

 

9

 

-3

9.

 

  Zdounky

 

8

 

2

 

3

 

3

 

11:15

 

9

 

0

10.

 

  SK Haná Zářičí

 

7

 

2

 

2

 

3

 

11:10

 

8

 

-1

11.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

8

 

2

 

2

 

4

 

15:23

 

8

 

-1

12.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

7

 

2

 

2

 

3

 

18:32

 

8

 

-1

13.

 

  SK Kyselovice

 

8

 

1

 

3

 

4

 

17:25

 

6

 

-3

14.

 

  Ludslavice

 

8

 

0

 

0

 

8

 

4:31

 

0

 

-15

 

7. kolo

Mrlínek – Střílky 2:1 (1:0), Dostál, Holec – Marek,

Zborovice – Ludslavice 3:0 kont., hosté k utkání nepřijeli,

Němčice – Rusava 2:0 (2:0), Roman Darebníček, Radim Darebníček,

Loukov – Lubná 0:2 (0:0), Rosecký 2,

Morkovice B – Kroměříž B 9:1 (4:1), Šimčík 4, Zápařka 4, Vymazal – Slaměník,

Kyselovice – Záříčí 2:2 (2:1), M. Říkovský 2 – Mar. Blažek 2,

Zdounky – Slavkov p. H. 3:3 (1:1), Němec, Lehkoživ, Krčmář – Janečka 2, Z. Sadil

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  Sokol Němčice

 

7

 

6

 

0

 

1

 

18:5

 

18

 

6

2.

 

  Sokol Lubná

 

7

 

5

 

2

 

0

 

18:9

 

17

 

5

3.

 

  FC Morkovice B

 

6

 

5

 

1

 

0

 

26:7

 

16

 

7

4.

 

  Mrlínek

 

7

 

4

 

0

 

3

 

22:10

 

12

 

0

5.

 

  Loukov

 

7

 

3

 

2

 

2

 

15:11

 

11

 

-1

6.

 

  Družstevník Střílky

 

7

 

3

 

1

 

3

 

15:19

 

10

 

1

7.

 

  Pilana Zborovice

 

6

 

3

 

0

 

3

 

16:12

 

9

 

-3

8.

 

  Zdounky

 

7

 

2

 

2

 

3

 

11:15

 

8

 

-1

9.

 

  SK Haná Zářičí

 

6

 

2

 

1

 

3

 

11:10

 

7

 

1

10.

 

  SK Rusava

 

7

 

2

 

1

 

4

 

16:16

 

7

 

-5

11.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

7

 

2

 

1

 

4

 

12:20

 

7

 

-2

12.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

6

 

2

 

1

 

3

 

15:29

 

7

 

1

13.

 

  SK Kyselovice

 

7

 

1

 

2

 

4

 

14:22

 

5

 

-4

14.

 

  Ludslavice

 

7

 

0

 

0

 

7

 

4:28

 

0

 

-12

 

 

6. kolo

Střílky – Zdounky 0:4 (0:3), Adamík 2, Navrátil 2,

Záříčí – Morkovice B – odloženo na 28. 10. (14.00),

Rusava – Loukov 1:1 (1:0), Bílek – J. John,

Slavkov p. H. – Kyselovice 3:1 (1:0), Janečka, J. Krajcar, Z. Sadil – Kroupa,

Kroměříž B – Zborovice – odloženo,

Ludslavice – Němčice 1:3 (0:1), Hejkerlík – Radim Darebníček 2, Froňka,

Lubná – Mrlínek 4:2 (3:1), J. Musil 2, Bačinský, Rybenský – J. Horák, Dostál

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  Sokol Němčice

 

6

 

5

 

0

 

1

 

16:5

 

15

 

6

2.

 

  Sokol Lubná

 

6

 

4

 

2

 

0

 

16:9

 

14

 

2

3.

 

  FC Morkovice B

 

5

 

4

 

1

 

0

 

17:6

 

13

 

7

4.

 

  Loukov

 

6

 

3

 

2

 

1

 

15:9

 

11

 

2

5.

 

  Družstevník Střílky

 

6

 

3

 

1

 

2

 

14:17

 

10

 

1

6.

 

  Mrlínek

 

6

 

3

 

0

 

3

 

20:9

 

9

 

0

7.

 

  SK Rusava

 

6

 

2

 

1

 

3

 

16:14

 

7

 

-5

8.

 

  Zdounky

 

6

 

2

 

1

 

3

 

8:12

 

7

 

1

9.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

5

 

2

 

1

 

2

 

14:20

 

7

 

1

10.

 

  Pilana Zborovice

 

5

 

2

 

0

 

3

 

13:12

 

6

 

-3

11.

 

  SK Haná Zářičí

 

5

 

2

 

0

 

3

 

9:8

 

6

 

0

12.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

6

 

2

 

0

 

4

 

9:17

 

6

 

-3

13.

 

  SK Kyselovice

 

6

 

1

 

1

 

4

 

12:20

 

4

 

-2

14.

 

  Ludslavice

 

6

 

0

 

0

 

6

 

4:25

 

0

 

-12

 

 

5. kolo

Lubná – Střílky 2:2 (1:1), Bačinský, Běťák – Hubr 2,

Loukov – Ludslavice 5:0 (4:0), Kocman 3, J. John, Kundera,

Zborovice – Záříčí 1:4 (0:0), Šprňa – Blažek 2, Žáček, Štefek,

Mrlínek – Rusava 7:0 (2:0), Dostál 2, Červík, D. Horák, J. Horák, Holec, Podzemný,

Němčice – Kroměříž B 6:1 (4:1), Radim Darebníček 4, Mrázek, Darebník – Slaměník,

Morkovice B – Slavkov p. H. 4:2 (1:0), Vymazal 2, Hušek, Šimčík – Ponížil 2,

Kyselovice – Zdounky 3:2 (0:0), Přikryl, Kroupa, Krčma – Němec, Lehkoživ

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

1.

 

  FC Morkovice B

 

5

 

4

 

1

 

0

 

17:6

 

13

 

7

 

2.

 

  Sokol Němčice

 

5

 

4

 

0

 

1

 

13:4

 

12

 

3

 

3.

 

  Sokol Lubná

 

5

 

3

 

2

 

0

 

12:7

 

11

 

2

 

4.

 

  Loukov

 

5

 

3

 

1

 

1

 

14:8

 

10

 

1

 

5.

 

  Družstevník Střílky

 

5

 

3

 

1

 

1

 

14:13

 

10

 

4

 

6.

 

  Mrlínek

 

5

 

3

 

0

 

2

 

18:5

 

9

 

0

 

7.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

5

 

2

 

1

 

2

 

14:20

 

7

 

1

 

8.

 

  SK Rusava

 

5

 

2

 

0

 

3

 

15:13

 

6

 

-3

 

9.

 

  Pilana Zborovice

 

5

 

2

 

0

 

3

 

13:12

 

6

 

-3

 

10.

 

  SK Haná Zářičí

 

5

 

2

 

0

 

3

 

9:8

 

6

 

0

 

11.

 

  SK Kyselovice

 

5

 

1

 

1

 

3

 

11:17

 

4

 

-2

 

12.

 

  Zdounky

 

5

 

1

 

1

 

3

 

4:12

 

4

 

-2

 

13.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

5

 

1

 

0

 

4

 

6:16

 

3

 

-3

 

14.

 

  Ludslavice

 

5

 

0

 

0

 

5

 

3:22

 

0

 

-9

 

 

 

4. kolo

Střílky – Kyselovice 5:3 (1:1), Hubr 3, P. Posolda 2 – M. Říkovský 2, V. Říkovský ml.,

Záříčí – Němčice 1:2 (1:2), Fink – Kozák, Radim Darebníček,

Rusava – Lubná 1:2 (0:1), Bílek – Bačinský 2,

Zdounky – Morkovice B 0:2 (0:1), Šimčík, M. Pajgr,

Slavkov p. H. – Zborovice 4:2 (2:1), Ponížil, Z. Krajcar, Sadil, J. Krajcar – Kojetský, Hlaváč,

Kroměříž B – Loukov 5:2 (2:2), Janoštík 4, Marák – Kocman, Bělík,

Ludslavice – Mrlínek 0:4 (0:3), D. Horák, Heryán, Červík, Vrubel

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

1.

 

  FC Morkovice B

 

4

 

3

 

1

 

0

 

13:4

 

10

 

7

 

2.

 

  Sokol Lubná

 

4

 

3

 

1

 

0

 

10:5

 

10

 

4

 

3.

 

  Sokol Němčice

 

4

 

3

 

0

 

1

 

7:3

 

9

 

3

 

4.

 

  Družstevník Střílky

 

4

 

3

 

0

 

1

 

12:11

 

9

 

3

 

5.

 

  Loukov

 

4

 

2

 

1

 

1

 

9:8

 

7

 

1

 

6.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

4

 

2

 

1

 

1

 

13:14

 

7

 

1

 

7.

 

  SK Rusava

 

4

 

2

 

0

 

2

 

15:6

 

6

 

-3

 

8.

 

  Mrlínek

 

4

 

2

 

0

 

2

 

11:5

 

6

 

0

 

9.

 

  Pilana Zborovice

 

4

 

2

 

0

 

2

 

12:8

 

6

 

0

 

10.

 

  Zdounky

 

4

 

1

 

1

 

2

 

2:9

 

4

 

-2

 

11.

 

  SK Haná Zářičí

 

4

 

1

 

0

 

3

 

5:7

 

3

 

-3

 

12.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

4

 

1

 

0

 

3

 

4:12

 

3

 

-3

 

13.

 

  SK Kyselovice

 

4

 

0

 

1

 

3

 

8:15

 

1

 

-2

 

14.

 

  Ludslavice

 

4

 

0

 

0

 

4

 

3:17

 

0

 

-9

 

 

3. kolo

Rusava – Střílky 1:2 (1:1), Kocman – P. Posolda, Hubr

Zborovice – Zdounky 6:0 (4:0), M.Šprňa 3, M. Chytrý 2, Laube, 

Lubná – Ludslavice 4:1 (2:0), Otýpka 2, Bačinský 2 – Valčík,

Mrlínek – Kroměříž B 2:4 (2:2), A. Vyoral, Dostál – Janoštík 2, Netopil, Zavadil, 

Loukov – Záříčí 3:2 (2:2), Bělík, Kocman, J. John – Blažek, Stratil, 

Němčice – Slavkov p. H. 2:0(0:0), Pospíšilík 2, 

Morkovice B – Kyselovice 3:3 (2:0), Zápařka 2, Šimčík – Petřík, V.Říkovský ml., M. Říkovský,

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  FC Morkovice B

 

3

 

2

 

1

 

0

 

11:4

 

7

 

4

2.

 

  Sokol Lubná

 

3

 

2

 

1

 

0

 

8:4

 

7

 

1

3.

 

  Loukov

 

3

 

2

 

1

 

0

 

7:3

 

7

 

1

4.

 

  SK Rusava

 

3

 

2

 

0

 

1

 

14:4

 

6

 

0

5.

 

  Pilana Zborovice

 

3

 

2

 

0

 

1

 

10:4

 

6

 

0

6.

 

  Sokol Němčice

 

3

 

2

 

0

 

1

 

5:2

 

6

 

0

7.

 

  Družstevník Střílky

 

3

 

2

 

0

 

1

 

7:8

 

6

 

3

8.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

3

 

1

 

1

 

1

 

8:12

 

4

 

1

9.

 

  Zdounky

 

3

 

1

 

1

 

1

 

2:7

 

4

 

1

10.

 

  Mrlínek

 

3

 

1

 

0

 

2

 

7:5

 

3

 

-3

11.

 

  SK Haná Zářičí

 

3

 

1

 

0

 

2

 

4:5

 

3

 

0

12.

 

  SK Kyselovice

 

3

 

0

 

1

 

2

 

5:10

 

1

 

-2

13.

 

  Ludslavice

 

3

 

0

 

0

 

3

 

3:13

 

0

 

-6

14.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

3

 

0

 

0

 

3

 

0:10

 

0

 

-3

 

2. kolo

Záříčí – Mrlínek 1:0 (0:0), M. Menšík,

Střílky – Morkovice B 1:5 (0:2), Hubr – Šimčík 3, Přecechtílek, Zápařka,

Kyselovice – Zborovice 1:4 (0:1), Přikryl – Chytrý 2, Prachař, Šprňa,

Zdounky – Němčice 1:0 (1:0), Mozga,

Slavkov p. H. – Loukov 0:3 (0:1), Janek 2, Petřík,

Kroměříž B – Lubná 2:2 (1:2), Nevřala 2 – Bačinský, Musil,

Ludslavice – Rusava 0:5 (0:2), Štefek 3, Zbranek, Bílek

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  SK Rusava

 

2

 

2

 

0

 

0

 

13:2

 

6

 

3

2.

 

  FC Morkovice B

 

2

 

2

 

0

 

0

 

8:1

 

6

 

6

3.

 

  Loukov

 

2

 

1

 

1

 

0

 

4:1

 

4

 

1

4.

 

  Sokol Lubná

 

2

 

1

 

1

 

0

 

4:3

 

4

 

1

5.

 

  Zdounky

 

2

 

1

 

1

 

0

 

2:1

 

4

 

1

6.

 

  Mrlínek

 

2

 

1

 

0

 

1

 

5:1

 

3

 

0

7.

 

  Sokol Němčice

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3:2

 

3

 

0

8.

 

  Pilana Zborovice

 

2

 

1

 

0

 

1

 

4:4

 

3

 

0

9.

 

  SK Haná Zářičí

 

2

 

1

 

0

 

1

 

2:2

 

3

 

0

10.

 

  Družstevník Střílky

 

2

 

1

 

0

 

1

 

5:7

 

3

 

0

11.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

2

 

0

 

1

 

1

 

4:10

 

1

 

-2

12.

 

  SK Kyselovice

 

2

 

0

 

0

 

2

 

2:7

 

0

 

-3

13.

 

  Ludslavice

 

2

 

0

 

0

 

2

 

2:9

 

0

 

-6

14.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

2

 

0

 

0

 

2

 

0:8

 

0

 

-3

 

1. kolo

Rusava – Kroměříž B 8:2 (3:0), Štefek 3, J. Pavelka 2, Havránek 2, Šimčík – Berky 2,

Zborovice – Morkovice B 0:3 (0:1), M. Oplt, Zápařka, Přecechtílek,

Ludslavice – Střílky 2:4 (1:1), Valčík, Křižan – P. Posolda 3, Hubr,

Lubná – Záříčí 2:1 (1:1), Rybenský, Otýpka – Pavela,

Mrlínek – Slavkov p. H. 5:0 (0:0), Dostál 2, Holec 2, Vrubel,

Loukov – Zdounky 1:1 (0:0), J. John – Němec,

Němčice – Kyselovice 3:1 (2:0), Z. Niedermertl, Holý, Stržínek – M. Říkovský

Tabulka

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 
 

1.

 

  SK Rusava

 

1

 

1

 

0

 

0

 

8:2

 

3

 

0

 
 

2.

 

  Mrlínek

 

1

 

1

 

0

 

0

 

5:0

 

3

 

0

 
 

3.

 

  FC Morkovice B

 

1

 

1

 

0

 

0

 

3:0

 

3

 

3

 
 

4.

 

  Družstevník Střílky

 

1

 

1

 

0

 

0

 

4:2

 

3

 

3

 
 

5.

 

  Sokol Němčice

 

1

 

1

 

0

 

0

 

3:1

 

3

 

0

 
 

6.

 

  Sokol Lubná

 

1

 

1

 

0

 

0

 

2:1

 

3

 

0

 
 

7.

 

  Loukov

 

1

 

0

 

1

 

0

 

1:1

 

1

 

-2

 
 

8.

 

  Zdounky

 

1

 

0

 

1

 

0

 

1:1

 

1

 

1

 
 

9.

 

  SK Haná Zářičí

 

1

 

0

 

0

 

1

 

1:2

 

0

 

0

 
 

10.

 

  Ludslavice

 

1

 

0

 

0

 

1

 

2:4

 

0

 

-3

 
 

11.

 

  SK Kyselovice

 

1

 

0

 

0

 

1

 

1:3

 

0

 

0

 
 

12.

 

  Pilana Zborovice

 

1

 

0

 

0

 

1

 

0:3

 

0

 

-3

 
 

13.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

1

 

0

 

0

 

1

 

0:5

 

0

 

0

 
 

14.

 

  SKH Slavia Kroměříž B

 

1

 

0

 

0

 

1

 

2:8

 

0

 

0

 

  

4.8. 2013

Přátelské utkání:       Brankovice - Střílky  1:5 (0:2)

Branky:    Hubr 2, Věžník, Sádlík, Prachař (Pláca)

                                 

 

 FC Slavia Rotor Drtiči Střílky

 

 

1. Místo turnaj ve Zdounkách

Lutopecny - Střílky 0:4 Hubr 2, Posolda Petr 2

Rataje - Střílky 2:2 Posolda Petr 2

Střílky - Zdounky 0:0

 

28.7. sraz 13:30 na Góle.

 Fotbalový turnaj

ČAK BAGR CUP

Propozice turnaje:

Termín konání:      Neděle 28.7.2013

Místo konání:        Fotbalové hřiště Zdounky

Pravidla:      Hrací systém – každý s každým, hrací doba – 1x 45 min, střídání – hokejovým způsobem

Občerstvení:          Pro hráče a realizační tým v ceně startovného – 1x klobása, 1x pivo/kofola  + pitný režim při zápase

Rozpis utkání:        13:30 - 14:15         Zdounky – Rataje

                                    14:25 - 15:10         Lutopecny – Střílky

                                    15:25 – 16:10        Rataje – Střílky

                                    16:20 – 17:05        Zdounky – Lutopecny

                                    17:20 – 18:05        Rataje – Lutopecny

                                    18:20 – 19:05        Zdounky – Střílky

                                    19:15                       Vyhlášení výsledků, předání cen

Rozhodčí:                Mucha, Jelínek, oddílový rozhodčí Zelinka

 

Termínová listina nového ročníku OP v rubrice rozlosování.

 

Úterý 9.7. 2013 v 18:00 hodin začíná příprava na další ročník OP.

Trénink úterý, pátek (věci na běhání sebou)

přípravné zápasy (čas upřesníme):    28.7. Zdounky turnaj

                                                            4.8. Brankovice

 

Hráči i funkcionáři Střílek děkují všem fanouškům  za projevenou přízeň v právě skončeném soutěžním ročníku a těší se na shledanou v následujícím.

 

 

 

2012/13

 

1.

  Roštění

 

26

 

23

 

1

 

2

 

98:44

 

70

 

31

 

 

2.

  Mrlínek

 

26

 

18

 

4

 

4

 

59:36

 

58

 

19

 

 

3.

  FC Morkovice B

 

26

 

16

 

3

 

7

 

85:54

 

51

 

12

 

 

4.

  Družstevník Střílky

 

26

 

12

 

5

 

9

 

62:56

 

41

 

2

 

 

5.

  Pilana Zborovice

 

26

 

10

 

8

 

8

 

54:52

 

38

 

-1

 

 

6.

  SK Haná Zářičí

 

26

 

10

 

7

 

9

 

53:46

 

37

 

-2

 

 

7.

  Loukov

 

26

 

10

 

3

 

13

 

56:48

 

33

 

-6

 

 

8.

  SK Rusava

 

26

 

9

 

6

 

11

 

55:60

 

33

 

-6

 

 

9.

  Sokol Němčice

 

26

 

9

 

6

 

11

 

48:55

 

33

 

-6

 

 

10.

  SK Kyselovice

 

26

 

9

 

5

 

12

 

58:53

 

32

 

-7

 

 

11.

  Slavkov p.Hostýnem

 

26

 

8

 

6

 

12

 

46:58

 

30

 

-9

 

 

12.

  Lutopecny - Měrůtky

 

26

 

6

 

9

 

11

 

48:60

 

27

 

-12

 

 

13.

  SK Žeranovice

 

26

 

6

 

2

 

18

 

47:74

 

20

 

-19

 

 

14.

  Prusinovice

 

26

 

2

 

3

 

21

 

36:109

 

9

 

-30

 

 

2012/13 střelci branek : Hubr 17, Posolda Petr 15, Věžník 9, Posolda Tomáš 5, Novák 4, Lupínek 3, Foltýn 2, Zabloudil 2, Dihlačka 1, Marek 1, Hegr 1, Sádlík 1, Posolda Pavel 1,

 

18. kolo

Mrlínek – Rusava 3:2 (1:1), Dostál, Vyoral, R. Horák – Mich. Vaculík 2, Prusinovice – Loukov 0:7 (0:2), Kocman 3, J. John 2, Kundera ml., Janek, Němčice – Záříčí 1:3 (1:1), Holý – Menšík, Pavela, Žáček, Střílky – Kyselovice 3:1 (0:0), Věžník, Hubr, Pavel Posolda – Krčma, Morkovice B – Žeranovice 6:1 (1:0), Přecechtílek 2, Skácel 2, Majda, M. Pajgr – K. Klimek, Lutopecny – Zborovice 1:3 (1:0), Jurásek – Martin Šprňa 2, Hlaváč, Slavkov p. H. – Roštění 4:5 (2:2), Symerský, Janečka, Suchánek, J. Krajcar – Přikryl 2, Zakopal, R. Zapletal, Škrabaňa

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

 

1.

 

  Roštění

 

26

 

23

 

1

 

2

 

98:44

 

70

 

31

 

 

2.

 

  Mrlínek

 

26

 

18

 

4

 

4

 

59:36

 

58

 

19

 

 

3.

 

  FC Morkovice B

 

26

 

16

 

3

 

7

 

85:54

 

51

 

12

 

 

4.

 

  Družstevník Střílky

 

26

 

12

 

5

 

9

 

62:56

 

41

 

2

 

 

5.

 

  Pilana Zborovice

 

26

 

10

 

8

 

8

 

54:52

 

38

 

-1

 

 

6.

 

  SK Haná Zářičí

 

26

 

10

 

7

 

9

 

53:46

 

37

 

-2

 

 

7.

 

  Loukov

 

26

 

10

 

3

 

13

 

56:48

 

33

 

-6

 

 

8.

 

  SK Rusava

 

26

 

9

 

6

 

11

 

55:60

 

33

 

-6

 

 

9.

 

  Sokol Němčice

 

26

 

9

 

6

 

11

 

48:55

 

33

 

-6

 

 

10.

 

  SK Kyselovice

 

26

 

9

 

5

 

12

 

58:53

 

32

 

-7

 

 

11.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

26

 

8

 

6

 

12

 

46:58

 

30

 

-9

 

 

12.

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

26

 

6

 

9

 

11

 

48:60

 

27

 

-12

 

 

13.

 

  SK Žeranovice

 

26

 

6

 

2

 

18

 

47:74

 

20

 

-19

 

 

14.

 

  Prusinovice

 

26

 

2

 

3

 

21

 

36:109

 

9

 

-30

 

 

17. kolo

Roštění – Prusinovice 4:2 (3:0), Zakopal, Přikryl, Škrabaňa, R. Zapletal – Sovadina, Bartošek, Zborovice – Němčice 1:2 (0:0), Tesař – Pospíšilík, Rom. Darebníček, Záříčí – Slavkov p. H. 3:1 (0:1), Mar. Blažek 2, Havránek – Sadil, Kyselovice – Morkovice B 3:1 (1:0), M. Říkovský 2, Sobek – Novák, Rusava – Střílky 1:3 (0:0), Havránek – Hubr 2, P. Posolda, Žeranovice – Lutopecny 4:2 (1:0), K. Klimek 2, Sedlařík, Hubáček – Krist, Jurásek, Loukov – Mrlínek 5:2 (3:1), Kocman 4, J. John – J. Horák, Novák

 

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

 

1.

 

  Roštění

 

25

 

22

 

1

 

2

 

93:40

 

67

 

28

 

 

2.

 

  Mrlínek

 

25

 

17

 

4

 

4

 

56:34

 

55

 

19

 

 

3.

 

  FC Morkovice B

 

25

 

15

 

3

 

7

 

79:53

 

48

 

12

 

 

4.

 

  Družstevník Střílky

 

25

 

11

 

5

 

9

 

59:55

 

38

 

2

 

 

5.

 

  Pilana Zborovice

 

25

 

9

 

8

 

8

 

51:51

 

35

 

-4

 

 

6.

 

  SK Haná Zářičí

 

25

 

9

 

7

 

9

 

50:45

 

34

 

-5

 

 

7.

 

  SK Rusava

 

25

 

9

 

6

 

10

 

53:57

 

33

 

-6

 

 

8.

 

  Sokol Němčice

 

25

 

9

 

6

 

10

 

47:52

 

33

 

-3

 

 

9.

 

  SK Kyselovice

 

25

 

9

 

5

 

11

 

57:50

 

32

 

-7

 

 

10.

 

  Loukov

 

25

 

9

 

3

 

13

 

49:48

 

30

 

-9

 

 

11.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

25

 

8

 

6

 

11

 

42:53

 

30

 

-6

 

 

12.

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

25

 

6

 

9

 

10

 

47:57

 

27

 

-9

 

 

13.

 

  SK Žeranovice

 

25

 

6

 

2

 

17

 

46:68

 

20

 

-19

 

 

14.

 

  Prusinovice

 

25

 

2

 

3

 

20

 

36:102

 

9

 

-27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. kolo

Záříčí – Prusinovice 8:2 (3:1), M. Menšík 3, Pavela 2, M. Blažek, Dobrý, D. Koláček – R. Nevřala, Křepelka, Rusava – Lutopecny 1:1 (0:1), Mich. Vaculík – Súkup, Zborovice – Roštění 2:3 (0:2), Janča, Kojetský – Zapletal, Zakopal, vl., Žeranovice – Slavkov p. H. 2:5 (0:2), D. Klimek, K. Klimek – Suchánek 3, Ponížil, Z. Krajcar, Kyselovice – Němčice 1:2 (1:1), Křepelka – Radim Darebníček, D. Holý, Loukov – Morkovice B 1:3 (1:3), Kocman – Šimčík, Galetka, vl., Mrlínek – Střílky 4:2 (2:1), Dostál 2, Vyoral, J. Horák – P. Posolda, Hubr

 

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

 

1.

 

  Roštění

 

24

 

21

 

1

 

2

 

89:38

 

64

 

28

 

 

2.

 

  Mrlínek

 

24

 

17

 

4

 

3

 

54:29

 

55

 

19

 

 

3.

 

  FC Morkovice B

 

24

 

15

 

3

 

6

 

78:50

 

48

 

12

 

 

4.

 

  Družstevník Střílky

 

24

 

10

 

5

 

9

 

56:54

 

35

 

-1

 

 

5.

 

  Pilana Zborovice

 

24

 

9

 

8

 

7

 

50:49

 

35

 

-1

 

 

6.

 

  SK Rusava

 

24

 

9

 

6

 

9

 

52:54

 

33

 

-3

 

 

7.

 

  SK Haná Zářičí

 

24

 

8

 

7

 

9

 

47:44

 

31

 

-5

 

 

8.

 

  Sokol Němčice

 

24

 

8

 

6

 

10

 

45:51

 

30

 

-6

 

 

9.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

24

 

8

 

6

 

10

 

41:50

 

30

 

-6

 

 

10.

 

  SK Kyselovice

 

24

 

8

 

5

 

11

 

54:49

 

29

 

-7

 

 

11.

 

  Loukov

 

24

 

8

 

3

 

13

 

44:46

 

27

 

-9

 

 

12.

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

24

 

6

 

9

 

9

 

45:53

 

27

 

-9

 

 

13.

 

  SK Žeranovice

 

24

 

5

 

2

 

17

 

42:66

 

17

 

-19

 

 

14.

 

  Prusinovice

 

24

 

2

 

3

 

19

 

34:98

 

9

 

-27

 

 

14. kolo

Záříčí – Zborovice 1:4 (0:3), vl. – Kojetský, Štěpánek, Vybíral, Chytrý, Prusinovice – Střílky 1:3 (0:0), Měrka – Hubr 2, Foltýn, Němčice – Rusava 4:1 (1:0), Rad. Darebníček 2, Holý, Rom. Darebníček – Havránek, Morkovice B – Mrlínek 3:2 (3:1), Pajgr, Šimčík, M. Oplt – Vrubel, Holec, Lutopecny – Loukov 0:2 (0:0), Kocman 2, Slavkov p. H. – Kyselovice 2:2 (2:0), Kostov, Kotas – Tinka, M. Říkovský, Roštění – Žeranovice 3:1 (1:0), Škrabana, Zakopal, R. Zapletal – Hubáček

 

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

 

1.

 

  Roštění

 

23

 

20

 

1

 

2

 

86:36

 

61

 

25

 

 

2.

 

  Mrlínek

 

23

 

16

 

4

 

3

 

50:27

 

52

 

19

 

 

3.

 

  FC Morkovice B

 

23

 

14

 

3

 

6

 

75:49

 

45

 

9

 

 

4.

 

  Družstevník Střílky

 

23

 

10

 

5

 

8

 

54:50

 

35

 

-1

 

 

5.

 

  Pilana Zborovice

 

23

 

9

 

8

 

6

 

48:46

 

35

 

2

 

 

6.

 

  SK Rusava

 

23

 

9

 

5

 

9

 

51:53

 

32

 

-1

 

 

7.

 

  SK Kyselovice

 

23

 

8

 

5

 

10

 

53:47

 

29

 

-4

 

 

8.

 

  SK Haná Zářičí

 

23

 

7

 

7

 

9

 

39:42

 

28

 

-5

 

 

9.

 

  Loukov

 

23

 

8

 

3

 

12

 

43:43

 

27

 

-6

 

 

10.

 

  Sokol Němčice

 

23

 

7

 

6

 

10

 

43:50

 

27

 

-9

 

 

11.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

23

 

7

 

6

 

10

 

36:48

 

27

 

-9

 

 

12.

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

23

 

6

 

8

 

9

 

44:52

 

26

 

-10

 

 

13.

 

  SK Žeranovice

 

23

 

5

 

2

 

16

 

40:61

 

17

 

-16

 

 

14.

 

  Prusinovice

 

23

 

2

 

3

 

18

 

32:90

 

9

 

-27

 

 

Rusava – Slavkov p. H. 1:3 (1:1), Štefek – Ponížil, Sadil, Suchánek, Prusinovice – Zborovice 1:8 (1:2), R. Nevřala – Kojetský 2, Vybíral 2, Laube, Zapletal, Štěpánek, M. Šprňa, Žeranovice – Záříčí 1:7 (0:3), K. Klimek – Pavelka 2, Menšík 2, Chytil, Blažek, vl., Kyselovice – Roštění 0:5 (0:2), R. Zapletal 2, V. Zapletal, Jirsa, Zakopal, Loukov – Němčice 1:2 (1:1), J. John – Holý, Radim Darebníček, Mrlínek – Lutopecny 3:0 (2:0), D. Horák 3, Střílky – Morkovice B 3:2 (1:1), P. Posolda 2, Hubr – Šimčík 2

Dohrávka 23. kola

Roštění – Mrlínek 3:0 (2:0), Zakopal 2, R. Zapletal

 

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

 

1.

 

  Roštění

 

22

 

19

 

1

 

2

 

83:35

 

58

 

25

 

 

2.

 

  Mrlínek

 

22

 

16

 

4

 

2

 

48:24

 

52

 

19

 

 

3.

 

  FC Morkovice B

 

22

 

13

 

3

 

6

 

72:47

 

42

 

9

 

 

4.

 

  Družstevník Střílky

 

22

 

9

 

5

 

8

 

51:49

 

32

 

-4

 

 

5.

 

  SK Rusava

 

22

 

9

 

5

 

8

 

50:49

 

32

 

-1

 

 

6.

 

  Pilana Zborovice

 

22

 

8

 

8

 

6

 

44:45

 

32

 

-1

 

 

7.

 

  SK Kyselovice

 

22

 

8

 

4

 

10

 

51:45

 

28

 

-5

 

 

8.

 

  SK Haná Zářičí

 

22

 

7

 

7

 

8

 

38:38

 

28

 

-2

 

 

9.

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

22

 

6

 

8

 

8

 

44:50

 

26

 

-7

 

 

10.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

22

 

7

 

5

 

10

 

34:46

 

26

 

-7

 

 

11.

 

  Loukov

 

22

 

7

 

3

 

12

 

41:43

 

24

 

-9

 

 

12.

 

  Sokol Němčice

 

22

 

6

 

6

 

10

 

39:49

 

24

 

-9

 

 

13.

 

  SK Žeranovice

 

22

 

5

 

2

 

15

 

39:58

 

17

 

-16

 

 

14.

 

  Prusinovice

 

22

 

2

 

3

 

17

 

31:87

 

9

 

-24

 

 

 

25. kolo

 

Záříčí – Kyselovice 2:1 (1:1), Mar. Blažek, Mich. Menšík – Krčma, Rusava – Roštění 1:3 (1:0), Mich. Vaculík – Zakopal 2, V. Zapletal, Lutopecny – Střílky 6:3 (3:1), Jurásek 3, Šilhár 2, Frýdl – Foltýn, Věžník, P. Posolda, Němčice – Mrlínek 2:4 (1:0), Cejpek, Rom. Darebníček – J. Horák, vl., Vrubel, Holec, Zborovice – Žeranovice 5:2 (3:1), Hanák, Tesař, Vybíral, M. Šprňa, Kojetský – Súkup, Menšík, Morkovice B – Prusinovice 13:0 (8:0), Galetka 5, M. Oplt 4, Zápařka 2, Vymazal, Hrnčíř, Slavkov p. H. – Loukov 1:0 (0:0), Z. Krajcar

 

Dohrávka 16. kola

Prusinovice – Mrlínek 0:3 (0:1), V. Kušík, Červík, D. Horák

 

1. Roštění                    20        17        1          2          75:35   52

2. Mrlínek                     20        15        4          1          45:21   49

3. Morkovice B             21        13        3          5          70:44   42

4. Rusava                    21        9          5          7          49:46   32

5. Střílky                      21        8          5          8          48:47   29

6. Zborovice                21        7          8          6          36:43   29

7. Kyselovice              21        8          4          9          54:41   28

8. Lutopecny               21        6          8          7          44:47   26

9. Záříčí                        21        6          7          8          31:37   25

10. Loukov                  21        7          3          11        40:41   24

11. Slavkov p. H.         21        6          5          10        31:45   23

12. Němčice               21        5          6          10        37:48   21

13. Žeranovice           21        5          2          14        37:51   17

14. Prusinovice          21        2          3          16        31:82   9

 

24. kolo

Prusinovice – Žeranovice 3:2 (3:0), Měrka 2, Vybíral – Pšurný, Hubáček, Rusava – Záříčí 0:4 (0:1), Chytil, Koláček, Menšík, Blažek, Kyselovice – Zborovice 8:1 (3:0), M. Říkovský 3, Krčma 2, Otáhal 2, Přikryl – Prachař, Loukov – Roštění 2:3 (0:2), Kundera, Bělík – Zakopal 2, Škrabana, Mrlínek – Slavkov p. H. 4:1 (1:0), D. Horák 2, Červík, Dostál – Suchánek, Střílky – Němčice 4:2 (3:0), P. Posolda 3, Novák – Radim Darebníček, Matějov, Morkovice B – Lutopecny 1:1 (1:1), Galetka - Šilhár

Dohrávka 19. kola

Rusava – Loukov 0:5 (0:4), Kocman 4, Bělík

Dohrávky 23. kola

Slavkov p. H. – Střílky 1:2 (1:0), Suchánek – Hubr, P. Posolda, Lutopecny – Prusinovice 5:0 (3:0), Sukup 2, Krist, Frýdl, Novák

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 

 

  Roštění

 

19

 

16

 

1

 

2

 

72:34

 

49

 

19

 

 

  Mrlínek

 

18

 

13

 

4

 

1

 

38:19

 

43

 

13

 

 

  FC Morkovice B

 

20

 

12

 

3

 

5

 

57:44

 

39

 

9

 

 

  SK Rusava

 

20

 

9

 

5

 

6

 

48:43

 

32

 

5

 

 

  Družstevník Střílky

 

20

 

8

 

5

 

7

 

45:41

 

29

 

-4

 

 

  SK Kyselovice

 

20

 

8

 

4

 

8

 

50:38

 

28

 

-2

 

 

  Pilana Zborovice

 

20

 

6

 

8

 

6

 

31:41

 

26

 

-4

 

 

  Loukov

 

20

 

7

 

3

 

10

 

40:40

 

24

 

-6

 

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

20

 

5

 

8

 

7

 

38:44

 

23

 

-7

 

 

  SK Haná Zářičí

 

20

 

5

 

7

 

8

 

29:36

 

22

 

-5

 

 

  Sokol Němčice

 

20

 

5

 

6

 

9

 

35:44

 

21

 

-9

 

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

20

 

5

 

5

 

10

 

30:45

 

20

 

-10

 

 

  SK Žeranovice

 

20

 

5

 

2

 

13

 

35:46

 

17

 

-13

 

 

  Prusinovice

 

19

 

2

 

3

 

14

 

30:63

 

9

 

-18

 

12.5. 2013  23. kolo

Záříčí – Loukov 2:0 (1:0), Blažek, Menšík, Zborovice – Rusava 4:2 (1:0), Vybíral 2, Hlaváč, Laube – Havránek, Krajcar, Lutopecny – Prusinovice – odl. na 17. 5. (18.00), Němčice – Morkovice B 4:4 (2:1), Rad. Darebníček, Darebník, Holý, Rom. Darebníček – Hušek, Pajgr, Vymazal, Oplt, Slavkov p. H. – Střílky – odl. na 15.5. (17:30), Roštění – Mrlínek – odl. na 29. 5., Žeranovice – Kyselovice 2:4 (1:3), K. Klimek, Pšurný – V. Říkovský ml., M. Říkovský, Přikryl

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  Roštění

 

18

 

15

 

1

 

2

 

69:32

 

46

 

16

2.

 

  Mrlínek

 

17

 

12

 

4

 

1

 

34:18

 

40

 

13

3.

 

  FC Morkovice B

 

19

 

12

 

2

 

5

 

56:43

 

38

 

11

4.

 

  SK Rusava

 

18

 

9

 

5

 

4

 

48:34

 

32

 

11

5.

 

  Družstevník Střílky

 

19

 

7

 

5

 

7

 

41:39

 

26

 

-4

6.

 

  Pilana Zborovice

 

19

 

6

 

8

 

5

 

30:33

 

26

 

-4

7.

 

  SK Kyselovice

 

19

 

7

 

4

 

8

 

42:37

 

25

 

-2

8.

 

  Loukov

 

18

 

6

 

3

 

9

 

33:37

 

21

 

-6

9.

 

  Sokol Němčice

 

19

 

5

 

6

 

8

 

33:40

 

21

 

-9

10.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

19

 

5

 

5

 

9

 

29:41

 

20

 

-10

11.

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

18

 

4

 

7

 

7

 

32:43

 

19

 

-8

12.

 

  SK Haná Zářičí

 

19

 

4

 

7

 

8

 

25:36

 

19

 

-8

13.

 

  SK Žeranovice

 

19

 

5

 

2

 

12

 

33:43

 

17

 

-13

14.

 

  Prusinovice

 

17

 

1

 

3

 

13

 

27:56

 

6

 

-18

 

 II. třída, dohrávka 22. kola

 Mrlínek – Záříčí 1:1 (0:1), Holec - Dobrý

 II. třída, dohrávky 16. kola

Střílky – Loukov 8:4 (4:2), P. Posolda 5, Hubr, T. Posolda, Věžník – J. John 2, Petřík, Kocman, Slavkov p. H. - Zborovice 4:2 (1:1), Ponížil 2, Suchánek, Janečka – Hanák 2

1. Roštění                    18        15        1          2          69:32   46

2. Mrlínek                     17        12        4          1          34:18   40

3. Morkovice B            18        12        1          5          52:39   37

4. Rusava                    17        9          5          3          46:30   32

5. Střílky                      18        6          5          7          39:38   23

6. Zborovice                18        5          8          5          26:31   23

7. Kyselovice               17        6          4          7          41:33   22

8. Loukov                     17        6          3          8          33:35   21

9. Němčice                  18        5          5          8          29:36   20

10. Slavkov p. H.         18        5          5          8          28:39   20

11. Žeranovice            18        5          2          11        31:39   17

12. Záříčí                      18        3          7          8          23:36   16

13. Lutopecny             17        3          7          7          29:43   16

14. Prusinovice          17        1          3          13        28:59     6

 

Rusava – Žeranovice 6:5 (5:2), J. Pavelka 3, M. Vaculík 2, Havránek – Hubáček, Smith, Menšík, D. Klimek, Sedláček, Prusinovice – Kyselovice 1:6 (0:3), R. Nevřala – Otáhal 2, M. Říkovský 2, Kroupa, Krčma, Loukov – Zborovice 3:1 (1:0), Kocman 3 – Kojetský, Střílky – Roštění 2:2 (2:2), Hubr, Věžník – R. Zapletal, Škrabaňa, Lutopecny – Němčice 2:2 (1:2), Sukup 2 – Radim Darebníček, Matějov, Morkovice B – Slavkov p. H. 6:2 (1:2), Zápařka 2, Řezáč, Vymazal, Koláček, Hušek – Pavlica, Suchánek

 Dohrávka 16. kola

 Lutopecny – Kyselovice 2:1 – nedohráno

1. Roštění                   18        15        1          2          69:32   46

2. Mrlínek                     16        12        3          1          33:17   39

3. Morkovice B            18        12        1          5          52:39   37

4. Rusava                    17        9          5          3          46:30   32

5. Zborovice                 17        5          8          4          24:27   23

6. Kyselovice               17        6          4          7          41:33   22

7. Loukov                     16        6          3          7          29:27   21

8. Střílky                      17        5          5          7          31:34   20

9. Němčice                 18        5          5          8          29:36   20

10. Slavkov p. H.        17        4          5          8          24:37   17

11. Žeranovice           18        5          2          11        31:39   17

12. Lutopecny            17        3          7          7          29:43   16

13. Záříčí                     17        3          6          8          22:35   15

 14. Prusinovice         17        1          3          13        28:59   6

 

 

Finále poháru OFS

 Mrlínek – Morkovice B 0:1 (0:1), Zápařka

II. třída, 12. kolo – dohrávka

Loukov – Slavkov p. H. 0:1 (0:1), Suchánek

II. třída, 16. kolo – dohrávka

Němčice – Žeranovice 1:2 (1:2), Rad. Darebníček – Menšík, Pšurný

1. Roštění                   17        15        0          2          67:30   45

2. Mrlínek                    16        12        3          1          33:17   39

3. Morkovice B            17        11        1          5          46:37   34

4. Rusava                   16        8          5          3          40:25   29

5. Zborovice               16        5          8          3          23:24   23

6. Kyselovice              16        5          4          7          35:32   19

7. Střílky                     16        5          4          7          29:32   19

8. Němčice                 17        5          4          8          27:34   19

9. Loukov                    15        5          3          7          26:26   18

10. Žeranovice           17        5          2          10        26:33   17

11. Slavkov p. H.        16        4          5          7          22:31   17

12. Lutopecny            16        3          6          7          27:41   15

13. Záříčí                     17        3          6          8          22:35   15

14. Prusinovice          16        1          3          12        27:53   6

 

 

delegace rozhodčí

5.5. 16:30    Střílky – Roštění      Hušek

8.5. 16:30    Střílky – Loukov       Dundová

28.4. 2013

Kontumace utkání

Roštění – Němčice, kontumuje se pro start hráče Němčic (Tobolík) bez platného členství ve FAČR ve prospěch Roštění. Výsledek 4:1 pro Roštění zůstává v platnosti.

Slavkov p. H. - Prusinovice, kontumuje se pro start hráčů Slavkova p. H. (Pálka, Kotas) bez platného členství ve FAČR ve prospěch Prusinovic 3:0.

 21. kolo

 Rusava – Kyselovice 2:0 (1:0), Štefek, Románek, Záříčí – Střílky 0:0, Zborovice – Mrlínek 1:1 (1:0), Hlaváč – R. Dostál, Němčice – Prusinovice 3:1 (2:0), Rom. Darebníček 2, Z. Niedermertl – R. Nevřala, Slavkov p. H. – Lutopecny 1:3 (0:2), Suchánek – Knapík, Frýdl, Jurásek, Roštění – Morkovice B 2:0 (1:0), R. Zapletal 2, Žeranovice – Loukov 2:0 (2:0), K. Klimek 2

 

 1. Roštění                     17        15        0          2          67:30               45

 2. Mrlínek                      16        12        3          1          33:17               39

 3. Morkovice B              17        11        1          5          46:37               34

 4. Rusava                      16        8          5          3          40:25               29

 5. Zborovice                  16        5          8          3          23:24               23

 6. Kyselovice                16        5          4          7          35:32               19

 7. Střílky                        16        5          4          7          29:32               19

 8. Němčice                   16        5          4          7          26:32               19

 9. Loukov                       14        5          3          6          26:25               18

 10. Záříčí                        17        3          6          8          22:35               15

 11. Lutopecny                16        3          6          7          27:41               15

 12. Žeranovice              16        4          2          10        24:32               14

 13. Slavkov p. H.           15        3          5          7          21:31               14

 14. Prusinovice             16        1          3          12        27:53                 6

 

 

STŘÍLKY – ZBOROVICE 2:0 (2:0)

 

Teprve potřetí v této sezoně Zborovice prohrály. Přitom mohli být hosté rádi, že hlad domácích po dobývání Vargovy branky ve druhém poločase ochabl. Zborovice zaslouženě prohrály, protože ve Střílkách zůstaly daleko za svou formou. Po šesti zápasech bez porážky tak zůstaly bez bodového zisku. Domácí brankář Jiří Maceja letos potřetí udržel čisté konto (28× od roku 2002), ale příliš se snažit nemusel. Hosté ho nijak vážně neohrozili.

 „Potřebujeme se co nejrychleji dostat z pásma ohrožených, proto jsme se museli poprat o body a po první půli jsme vedli 2:0, i když jsme vůbec nehráli dobře. Ve druhém poločase jsme vytvořili několik šancí, ale nemusí nás mrzet, že jsme je neproměnili. Pro nás to jsou důležité body," podotkl domácí kouč Pavel Mikulčík.

 „Domácí se dostali do snadného vedení, a my jsme za celý zápas nic nepředvedli. Navíc hráči Střílek, kteří byli ve druhém poločase lepší, spálili dalších pět šancí. My jsme se za devadesát minut nezmohli ani na jednu kloudnější akci," přiznal trenér Zborovic Radovan Kunc.

 Branky: 11. Hubr, 25. (pen.)P. Posolda. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 80.

 Střílky: Maceja – Marek, Jelínek, T. Posolda, P. Posolda, Hubr (82. Lupínek), Věžník (89. Hradil), Foltýn, Novák (73. Stuchlík), Sádlík, Elzner.

 Zborovice: Varga – Zapletal, Tesař, Hanák, D. Prachař (60. Laube), Šumbera (78. M. Prachař), Štěpánek, Šprňa (56. O. Hlaváč), M. Šprňa, Vybíral, Šuta.

 

22.4.

Střílky - Zborovice              2:0 (2:0)     Hubr, Posolda P.

Němčice - Slavkov             3:2

Lutopecny - Roštění          2:3 (1:0)

Morkovice - Zářičí              4:0 (0:0)

Mrlínek - Žeranovice         2:1 (1:0)

Loukov - Kyselovice          0:4 (0:2)

Prusinovice - Rusava        2:2 (1:0)

 

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

 

  Roštění

 

16

 

14

 

0

 

2

 

65:30

 

42

 

15

2.

 

  Mrlínek

 

15

 

12

 

2

 

1

 

32:16

 

38

 

14

3.

 

  FC Morkovice B

 

16

 

11

 

1

 

4

 

46:35

 

34

 

10

4.

 

  SK Rusava

 

15

 

7

 

5

 

3

 

38:25

 

26

 

8

5.

 

  Pilana Zborovice

 

15

 

5

 

7

 

3

 

22:23

 

22

 

-2

6.

 

  SK Kyselovice

 

15

 

5

 

4

 

6

 

35:30

 

19

 

-5

7.

 

  Loukov

 

13

 

5

 

3

 

5

 

26:23

 

18

 

-3

8.

 

  Družstevník Střílky

 

15

 

5

 

3

 

7

 

29:32

 

18

 

-6

9.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

14

 

4

 

5

 

5

 

22:25

 

17

 

-4

10.

 

  Sokol Němčice

 

15

 

4

 

4

 

7

 

23:31

 

16

 

-5

11.

 

  SK Haná Zářičí

 

16

 

3

 

5

 

8

 

22:35

 

14

 

-7

12.

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

15

 

2

 

6

 

7

 

24:40

 

12

 

-9

13.

 

  SK Žeranovice

 

15

 

3

 

2

 

10

 

22:32

 

11

 

-13

14.

 

  Prusinovice

 

15

 

0

 

3

 

12

 

23:52

 

3

 

-18

 

 

 

Žeranovice - Střílky           1:3 (1:2)      Věžník 2x, Hubr,

Rusava - Loukov                 odloženo

Kyselovice - Mrlínek          2:4 (1:0)

Zborovice - Morkovice      3:3 (1:3)

Zářičí - Lutopecny              0:0

Roštění - Němčice             4:1 (3:1)

Slavkov - Prusinovice       2:0 (0:0)

 

 

#

 

  Tým

 

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

 

+/-

 
 

1.

 

  Roštění

 

15

 

13

 

0

 

2

 

62:28

 

39

 

12

 
 

2.

 

  Mrlínek

 

14

 

11

 

2

 

1

 

30:15

 

35

 

14

 
 

3.

 

  FC Morkovice B

 

15

 

10

 

1

 

4

 

42:35

 

31

 

10

 
 

4.

 

  SK Rusava

 

14

 

7

 

4

 

3

 

36:23

 

25

 

7

 
 

5.

 

  Pilana Zborovice

 

14

 

5

 

7

 

2

 

22:21

 

22

 

-2

 
 

6.

 

  Loukov

 

12

 

5

 

3

 

4

 

26:19

 

18

 

0

 
 

7.

 

  Slavkov p.Hostýnem

 

13

 

4

 

5

 

4

 

20:22

 

17

 

-4

 
 

8.

 

  SK Kyselovice

 

14

 

4

 

4

 

6

 

31:30

 

16

 

-8

 
 

9.

 

  Družstevník Střílky

 

14

 

4

 

3

 

7

 

27:32

 

15

 

-6

 
 

10.

 

  SK Haná Zářičí

 

15

 

3

 

5

 

7

 

22:31

 

14

 

-7

 
 

11.

 

  Sokol Němčice

 

14

 

3

 

4

 

7

 

20:29

 

13

 

-5

 
 

12.

 

  Lutopecny - Měrůtky

 

14

 

2

 

6

 

6

 

22:37

 

12

 

-6

 
 

13.

 

  SK Žeranovice

 

14

 

3

 

2

 

9

 

21:30

 

11

 

-13

 
 

14.

 

  Prusinovice

 

14

 

0

 

2

 

12

 

21:50

 

2

 

-16

 

 

 

9.4.

V neděli 14.4. v 16:00 hodin mistrovské utkání

Žeranovice - Střílky

sraz 13:45

 

7.4.  Kyjov 19 - Střílky 2:5 (2:2)

Sestava : Maceja (Vitoul), Jelínek R., Marek, Foltýn, Elzner, Hegr, Posolda T.(Messi), Sádlík, Novák, Hubr(Lafata), Posolda P.(Torres), Stuchlík, Hradil, Vrba M., Hlaváč,

Branky : Messi 2, Torres 2, Lafata

5.4.

V neděli 7.4. sehrajeme od 12:00 na UT Kyjov, přátelské utkání s 19 Kyjova.

Sraz 10:45 na Góle.

4.4.

18. kolo

Střílky - Kyselovice přeloženo na 30.6. 2013 16:30 h.

27.3.

17. kolo

Rusava - Střílky přeloženo na 23.6. 2013 16:30 h.

 

24.3.

16. kolo

Střílky - Loukov přeloženo na 8.5. 2013 16:30 h.

 

16.3.   Počenice - Střílky 0:8 (0:4)

Sestava : Vitoul, Jelínek R., Jelínek D, Foltýn, Elzner, Novák, Posolda T., Sádlík, Stuchlík, Hubr, Posolda P., Hradil, Dihlačka,

Branky : Posolda P. 4, Posolda T. 2, Lafata 1, Kozel 1 (v 31 letech vůbec první brank vstřelená hlavou)

 

 9.3      Pačlavice - Střílky 3:1 (3:0)

Sestava : Maceja (Vitoul) Elzner, Foltýn, Jelínek D., Jelínej R., Hegr, Věžník, Posolda T., Hradil, Marek, Posolda P., Hlaváč

branka : Posolda P.

 

Pustiměř – Zborovice 2:3 (Tamáš, Smejkal – Šprňa 2, Veselý),

Pačlavice – Dědice 5:3 (Grepl 3, Doležel 2 – Lukášek 2, Rusňák),

1. Pačlavice 3 3 0 0 17:3 9
2. Zborovice 4 2 0 2 10:15 6
3. Dědice 3 1 2 1 9:9 5
4. Morkovice B 4 1 1 2 12:10 4
5. Střílky 3 1 1 1 8:10 4
6. Pustiměř 4 1 0 3 5:11 3

2.3.2013

Morkovice B - Střílky 3:5 (0:0)

Sestava : Maceja(Vitoul), R. Jelínek, Marek, Foltýn, Elzner, Stuchlík, Sádlík, Posolda T., Věžník, Hubr, Posolda P., Hegr, Hradil, Vrba M.,

Branky : Stuchlík, Hubr 2, Posolda P. 2,

 

3.kolo                                                                                                                                                      

Dědice - Střílky 2:2 Lukášek, Sedláček - Posolda 2                                                                          

Pačlavice - Zborovice  6:1  Špatina 2, Doležel 2, Jiříček, Dostalík - Prachař                                 

Morkovice B - Pustiměř  1:3  Zápařka - Smejkal 2, Kubíček

16.2.2013

Dědice - Střílky 2:2 (0:0)

Sestava : Vitoul, Hegr, Foltýn, Handl, Hradil, Posolda T., Věžník, Stuchlík, Dihlačka, Posolda P., Marek, Hlaváč, Čulík

branky : Posolda P. 2

2. kolo                                                                                                                                                       

Pačlavice - Pustiměř  5:2 Pučan 3, Dostalík, Hádlík - Zbořil, Tamáš                                             

Morkovice B - Dědice  2:2  Zápařka, Petráš - Lukášek, Škvára                                                    

Zborovice - Střílky  5:1  M.Šprňa 3, Šuta, Prachař - M.Věžník

 9.2.2013

Střílky - Zborovice 1:5 (1:3)

Sestava :  Maceja (Vitoul), Hegr, D. Jelínek, Foltýn, R. Jelínek, Novák, Sádlík, Posolda, Věžník, Hubr, Marek, Stuchlík, Lupínek, Dihlačka, Hlaváč

branka : Věžník

 

1.kolo                                                                                                                                                      

Zborovice - Morkovice B1:6  Šprňa - Šimčík, Svoboda, Petráš, Skácel, Štolfa, Majda              

Dědice - Pustiměř  2:0  Lukášek, Rusňák                                                                                          

Pačlavice - Střílky - odloženo na 9.3. v 11.00

 

 

 Do 15.3. odevzdat členské příspěvky 300,- Kč (P. Mikulčík)

 

 

11. STŘÍLKY

 Bilance: 3 3 7 24:31 12

S dvanácti body si Střílky oproti minulému ročníku pohoršily o tři místa. Proto po podzimu skončil trenér Břetislav Marek, kterého nahradí Pavel Mikulčík. Ten mužstvo vedl v minulém ročníku. Mužstvu se jen ojediněle dařilo venku (0 2 4). Po vítězství v úvodním kole doma nad Prusinovicemi následovala neúspěšná série šesti utkání bez vítězství. Problémy mají Střílky mezi 60. a 75. minutou, kde mají skore 2:10.

Miroslav Věžník patří se sedmi žlutými kartami mezi nejtrestanější hráče okresního přeboru. Kanonýrem týmu je s pěti přesnými zásahy Michael Hubr. Brankář Jiří Maceja a Rostislav Marek nechyběli v dresu Střílek na podzim ani minutu.

 Hráči Z min. B ŽK ČK
Dihlačka Jan 7 78 1 0 0
Elzner Miroslav 12 1051 0 1 0
Foltýn Petr 8 502 0 1 0
Handl Jaroslav 1 53 0 0 0
Hegr Jaroslav 11 809 1 1 0
Hlaváček Tomáš 8 623 0 1 0
Hradil Jaroslav 4 91 0 0 0
Hubr Michael 13 948 5 1 0
Hudeček Petr 2 56 0 1 0
Jančík Miroslav 13 1125 0 2 0
Jelínek Roman 12 659 0 3 0
Lupínek Petr 9 635 3 1 0
Maceja Jiří 13 1170 0 0 0
Marek Rostislav 13 1170 1 3 0
Novák Jan 8 648 3 0 0
Posolda Tomáš 13 1069 4 0 0
Sádlík Lukáš 9 724 1 1 0
Věžník Miroslav 12 1080 3 7 0
Zabloudil Tomáš 5 379 2 1 0

 

 

Příprava jaro 2013

2.2. - 2.3. Turnaj Morkovice (viz níže)

 

Dovolte,

abych Vás přivítal v roce 2013 a popřál všem to nejlepší a zdraví.

Proto doufám, že naši hráči se dokáží udržet v soutěži a č. 13 nám přinese štěstí.

Karel Pavlík

 

v rubrice rozlosování již jaro 2013

 

 

Zimní turnaj FC Morkovice skupina A

2.2. 2013

11:00 Střílky - Pačlavice

9.2. 2013

13:00 Střílky - Zborovice

16.2. 2013

9:00 Dědice - Střílky

23.2. 2013

11:00 Střílky - Pustiměř

2.3. 2013

13:00 Morkovice B - Střílky

 

Oznámení:

Střelci

Hubr 16, K. Nezdařil 7, Holub 4, P. Posolda 3,  Fila 1, T. Posolda 1, Kryštof 1, Hanák 1,Jančík 1,

 

OFS Kroměříž

Tabulky, výsledky, zprávy, formuláře, atd.

http://ofskromeriz.cz/

Členství FAČR

http://clenstvi.fotbal.cz/vyhledavani/

Odkazy

http://fckorycany.wgz.cz/

 

TOPlist

http://www.slunecno.cz/

Fandí nám

Obecní úřad Střílky
Koryčanská 47
+420573375012
obec@obecstrilky.cz

Kavárna Gól
Po - NE
9 - 22
Emilie Nábělková
pohostinství, ubytování
+420737026442
nabelkovaemilie@seznam.cz

Pěstitelská pálenice Střílky
Ing. Josef Liška
+420605 339 117
liskaj@salixmorava.cz

Marek Berka
klempířství, pokrývačství
+420776344629
marek-berka@seznam.cz

Ovocná školka Střílky
Jaroslav Kubáček
+420 573 375117
info@kubacek.cz
www.kubacek.cz

Kavárna Gól

Kavárna Gól

Ovocná školka

foto03.jpg

Pálenice Střílky

P1010016.JPG