Archiv 2016/17

Sezóna se mi hodnotí velmi těžce, neboť po šesti letech opouštíme okresní přebor. Už začátek nám nevyšel, když ze tří domácích zápasů jsme vytěžili pouze tři body. V průběhu podzimu jsme dostávali velkou spoustu branek. Venku jsme vyhráli jediný zápas a doma postráceli hodně bodů ve slibně rozehraných zápasech. Už někdy v září jsem opět oznámil vedení,že po podzimní části již nebudu u mužstva pokračovat. Vedení ale nového trenéra nesehnalo, respektive  oslovilo ing. Marka, se kterým jsem se dohodl na spolupráci. Ten udělal celou zimní přípravu. Bohužel už po pátém kole u mužstva skončil pro neshody s kapitánem mužstva. Nevím do jaké míry se to projevilo na konečném umístění, ale faktem je, že závěr sezóny jsme absolutně nezvládli. I v jarní části jsme vyhráli venku jediný zápas. Každopádně je to moje zodpovědnost a můj neúspěch. V zimě přišli posily, kádr měl svoji kvalitu a přesto jsem nedokázal tým ukočírovat. Už dříve jsem avizoval, že je třeba přivést k mužstvu novou krev, dát nový impuls. Naneštěstí to přichází až teď po pádu z okresního přeboru. Věřím ale, že se hráči s novým trenérem restartují a co nejdříve zabojují o návrat do OP, kam bezpochyby patří. Snad si někteří kluci uvědomí, že fotbal se má dělat buď naplno nebo vůbec. Je škoda, že někteří svým přístupem degradují práci ostatních hráčů. Ať už přístupem k tréninku nebo i k samotným zápasům. S tak kvalitním zázemím, vybavením a výbornou hrací plochou bychom základní třídu hrát neměli !!!

Děkuji vedení klubu, hráčům i fanouškům za podporu a přeji týmu ať se daří.

Pavel Mikulčík

Střelci 2016/17

Hubr 13, Nezdařil 11, Kryštof 4, Holub 3, Zabloudil 3, Vašák 2, Jančík 1, Hanák 1, Kučírka 1,

STŘÍLKY – ROŠTĚNÍ 2:3 PP (1:1)

PAVEL MIKULČÍK, TRENÉR STŘÍLEK:

„Tak ani poslední zápas sezony jsme nezvládli. Chybělo celkem šest hráčů. Už ve 13. minutě musel střídat zraněný brankář a do brány šel hráč z pole. Šli jsme sice do vedení, ale soupeř brzy vyrovnal. Ve druhé půli jsme dali na 2:1, ale za minutu to bylo po velmi laciné chybě 2:2. Náš velký problém je ale proměnit šance. Jen v posledních deseti minutách jsme měli pět vyložených. Bohužel po šesti letech opouštíme okresní přebor. Je to pro mne taková mála tragédie. Sestup jde pochopitelně za mnou. Nedokázal jsem mužstvo lépe koučovat a dovést k lepšímu bodovému zisku. Venku jsme celou sezonu hráli katastrofálně a i doma jsme poztráceli spoustu bodů úplně zbytečně. Každopádně s takovým kádrem jsme sestoupit neměli.“

MICHAL ŠTURZA, TRENÉR ROŠTĚNÍ:

„K zápasu jsme nastoupili s vědomím, že jsme zachráněni a tomu odpovídal i průběh. U soupeře šlo vidět, že hraje o záchranu a nebýt našeho brankáře, průběh by byl jiný. Každopádně se hraje na výsledek a my vyhráli, i když až po penaltách. V tabulce jsme skončili spolu s Holešovem B na 7. místě. Jednání u „zeleného stolu“, kdy nám sebrali tři body, nekomentuji. Na závěr bych chtěl všem hráčům poděkovat, že jsem měl možnost je poznat a věřím, že se jednou do Roštění vrátím.“

Branky: 32. a 53. Vašák – 37. Vlkolenszki, 54. Pospíšilík.

Rozhodčí: Skyba. Diváci: 80.

Střílky: Rotter (13. Jančík), Kryštof, Posolda, Jančík, Jelínek, Vybíral, Holub, Hanák, Stuchlík, Lukáš Machala, Leoš Machala.

Roštění: Man, Pospíšilík, Šilhár, Číhal (40. Procházka), Vybíral, Filandr, Vlkolenszki, Szeliga, Zakopal, Hejníček, Jirsa.

BŘEST –STŘÍLKY 5:0 (2:0)

LUKÁŠ ŠOUSTEK, VED. MUŽSTVA SK BŘEST:

„Zcela zasloužené a velmi cenné vítězství. Moc nám pomohl povedený úvod utkání, kdy se už ve 4. minutě prosadil Dominik Bejdák. Hráči se uklidnili a předvedli suverénní, velmi koncentrovaný výkon plný pěkných kombinací. Po přesně zakončeném samostatném úniku Jana Krejčíře jsme vyhráli poločas 2:0. A když se hned z kraje druhé půle prezentovali
dvěma nádhernými střelami do šibenice Martin Niščák a Jan Látal, bylo rozhodnuto. Konečně jsme se dokázali odpoutat z posledního místa tabulky, které jsme přenechali našemu dnešnímu soupeři. Uvidíme, jestli
to bude v konečném zúčtování stačit. Každopádně musíme vyhrát
poslední zápas sezony. Rád bych také poděkoval našemu trávníkáři Adamu Roseckému za perfektně připravenou hrací plochu.“

PAVEL MIKULČÍK, TRENÉR STŘÍLEK: „Zápas o všechno jsme absolutně nezvládli. Výsledek hovoří za vše. První gól jsme dostali už ve čtvrté minutě. Pak druhý chvíli před odchodem do kabin. Když hned v první minutě druhé půle dal Břest výstavní trefou třetí branku, bylo hotovo. Zklamali jsme prakticky na všech postech. Až po hromadném střídání jsme začali alespoň trochu hrát. Nebylo nám ale souzeno zápas
zdramatizovat. Když do dnešního zápasu s posledním týmem tabulky vystřelíme na branku poprvé až v 60. minutě, je zřejmé, že v okresním přeboru nemáme co dělat. A to jsme dnes byli kompletní.“

Branky: 4. Bejdák, 40. Šálek, 46. Niščak, 66. Jan Látal, 75. Krejčíř. Rozhodčí: Caletka. Diváci: 120.

Břest: Kožuch (78. Vyoral) – Žigmund, Horák, Bejdák (89. Arm), Jan Látal, Niščak (82. Josef Látal), Šálek, Krejčíř, Juračka (85. Máša), Daněk, Štauber (24. Pohořelský).

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Nezdařil, Jančík, Jelínek, Vybíral (53. Zabloudil), Holub (53. Leoš Machala), Hanák, Hubr, Stuchlík (53. Lukáš Machala).

STŘÍLKY – SLAVKOV P. H. 1:6 (0:2)

„Prvních třicet minut jsme hráli solidní fotbal a byli o kousek lepší. Hosté nás ale do vyložené šance nepustili. Ve 31. minutě jsme po standardní situaci udělali chybu a Slavkov ji okamžitě potrestal prvním gólem. Za dalších pět minut už to bylo 0:2 po proměněné penaltě. Bohužel nám nevyšel začátek druhé půle a hned ve 47. minutě jsme smolně inkasovali po rohu. Pak dal na 1:3 Nezdařil. Začali jsme se zvedat, ale nedali jsme gól, když Zabloudil zvolil střelu místo nahrávky na tři dobře postavené spoluhráče. Když dal výborný Ponížil čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Pak už to byla ze strany Slavkova exhibice.“

JOSEF JANEČKA, TRENÉR SLAVKOVA P. H.:

„Byl to obrovsky těžký zápas. V prvních dvaceti minutách na nás domácí vletěli a dostali nás pod tlak. Potom jsme dali gól, uklidnili se a byli lepší. Vlastní chybou jsme domácí dostali zpět do zápasu. Opět jsme se dostali na 15 minut pod tlak. Gól na 4:1 zápas rozhodl. Děkuji řidiči autobusu za cestu a dovoz bodů domů. Teď hlavně s pokorou dál.“

Branky: 61. Nezdařil – 49. a 80. Ponížil, 30. R. Sadil, 37. Barot, 81. L. Urbánek, 85. M. Urbánek. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 200.

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Nezdařil, Jančík, Jelínek, Vybíral, Holub (58. Zabloudil), Hanák, Hubr, Machala (61. Hlaváč).

Slavkov p. H.: Neradil – R. Sadil, Kužel, Pavlica, J. Krajcar, Šimčík, Ponížil, Pálka (65. M. Urbánek), Kostov, Barot (86. Z. Krajcar), Darebníček (81. L. Urbánek).

SKAŠTICE B – STŘÍLKY 3:1 (1:1)

VOJTĚCH MENŠÍK, AS. TRENÉRA SKAŠTIC B:

„Již v 1. minutě střílel nebezpečně Konečník, ale branku netrefil.
Přestože jsme měli více ze hry, hosté se ujali vedení po nedorozumění
obrany s brankařem v 11. minutě Jančíkem. Srovnali jsme ve 25. minutě. Centr Škrabani dorazil do odkryté branky Konečník. Rozhodnutí přinesla
59. minuta. Frýdl se po vystřídání Roseckého dotkl poprvé míče a velmi tvrdou střelou zaskočil hostujícího brankaře. Hosté se snažili z rychlých protiútoků srovnat, ale v koncovce jim chyběla přesnost. Po pěkné
kombinaci dal v 83. minutě poslední gól Škrabaňa.“

PAVEL MIKULČÍK, TRENÉR STŘÍLEK:

„Třetí zápas venku v řadě a celkový zisk nula bodů. Ve Skašticích jsme neodehráli vyloženě špatné utkání, ale byli jsme pramálo produktivní. Domácí měli míč častěji na kopačkách a dobře kombinovali. My jsme ale podnikali nebezpečné protiútoky. Vytvořili jsme si velkou spoustu šancí, ale chyběl nám klid v koncovce. Domácí měli také dostatek příležitostí
a na rozdíl od nás dokázali tři proměnit. Příští víkend se proti prvnímu Slavkovu p. H. pokusíme o malý zázrak. Zbývají tři kola a já pevně věřím, že ještě zabojujeme o setrvání v okresním přeboru.“

Branky: 25. Konečník, 59. Frýdl, 82.Škrabana – 12. Jančík.

Rozhodčí: Závojský. Diváci: 53.

Skaštice B: L. Vymětal – Kvasnička, Sedlák, Navrátil, Ježák, Škrabana, Rosecký(57. Frýdl), Janalík, Bubla, Brada, Konečník.

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Nezdařil, Jančík, Stuchlík (70. Lukáš Machala), Jelínek, Zabloudil, Holub (79. Leoš Machala), Hanák, Hubr.

KOMÁRNO – STŘÍLKY 3:1 (0:0)

JAROMÍR GADAS, VED. MUŽSTVA KOMÁRNA:

„První poločas byl z hlediska náročného fotbalového fanouška neatraktivní. Oba týmy dobře bránily a šancí mnoho nebylo.
My jsme měli snad pouze dva pokusy, hosté jeden. Naopak druhý poločas jsme začali aktivně a nastřelili břevno. Brankovou konstrukci nastřelili i hosté. Potom jsme měli dvě velké šance, ale skóre se měnilo až po
hodině hry, když penaltu po ruce proměnil Klas. Druhý gól přidal
Lukáš. Hosté snížili a drama trvalo až do konce, když pár minut před ním po zbytečném faulu brankáře pečetil naši výhru z penalty Kunz. Důležitý zápas jsme zvládli, ovšem vyhráno zdaleka není, musíme poctivě makat až do konce soutěže.“

„Do Komárna jsme přijeli bez čtyř hráčů základní sestavy a na hře to bylo bohužel znát. Nejprve domácí po rychlém brejku nastřelili břevno naší branky. Poté Lukáš Machala hlavičkoval do břevna prázdné branky. Klíčový okamžik nastal v 60. minutě, kdy opět úřadoval rozhodčí Mucha a po poradě s domácím asistentem na pomezí daroval domácím penaltu za
údajné hraní rukou. Začali jsme trochu riskovat a dostali jsme po brejku druhý gól. V 84. minutě jsme snížili Zabloudilem. Nechápu, proč tak klíčové boje o záchranu řídí naprosto nejslabší rozhodčí na okrese. Myslím, že mi dá za pravdu drtivá většina kolegů trenérů.“

Branky: 60. Klas, 76. Lukáš, 88. Kunz, 84. Zabloudil. Rozhodčí: Mucha. Diváci:100.

Komárno: Šindelek – M. Žejdlík, Kunz, Kubík (89. Nesvadba), J. Žejdlík, Klas (72. Koukal), Václavek (82. Orava), Orel (90. Ondroušek), Lukáš, Kulajta, Majkus.

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Nezdařil, Jančík, Stuchlík, Jelínek, Zabloudil, Hlaváč, Vašák (46. Boucník), Machala (72.Kučírka).

LUBNÁ – STŘÍLKY 1:0 (0:0)

Branka: 70. Skácel. Rozhodčí: Caletka. Diváci: 70.

Lubná: Marák – Moravčík, I. Havlík, R.Havlík, Kašík, Kulcsár, Scholz, Skácel (89.Valach), Železník, Kovařík (64. Bačinský), Rybenský (84.Dubina).

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Nezdařil, Hubr, Jančík, Stuchlík, Hanák (24.Machala), Jelínek, Vybíral, Zabloudil (84.Hlaváč).

STŘÍLKY – MRLÍNEK 3:0 (2:0)

„Na rozdíl od minulých zápasů nám nevyšel začátek. Hosté byli necelých třicet minut lepší. Ve 29. minutě ale vstřelil Nezdařil po rohu první gól a od této chvíle jsme začali hrát výborný fotbal a hosty výrazně přehrávat. Hned za čtyři minuty se prosadil Hubr, když si ve velkém vápně pohrál s obráncem a zkušeně zakončil. V 76. minutě se podruhé v zápase prosadil Nezdařil a uzavřel skóre zápasu. Vyjma úvodní půlhodiny jsme odehráli výborný zápas a zaslouženě zvítězili.“

MARTIN KAĎŮREK, VED. MUŽSTVA MRLÍNKU:

„Prvních dvacet minut jsme hráli dobře. V polovině poločasu při rohu domácích udělal jedinou chybku
náš brankář, když promáchnul a domácí šli do vedení. Bohužel vzápětí přišla další branka. Závěr poločasu byl v režii domácích a nás od větší pohromy zachránil brankář. Druhý poločas byl z naší strany hrozný. V dalším domácím zápase už musíme zabrat, tabulka se velmi vyrovnává a nikdo nemá nic jisté.“

Branky: 29. a 76. Nezdařil, 33. Hubr. Rozhodčí: Zakopal. Diváci: 100.

Střílky: Rotter – Kryštof (55. Zabloudil), Posolda, Nezdařil (76. Hlaváč), Hubr (86. Boucník), Holub (81. Vašák), Jančík, Stuchlík (67. Machala), Hanák, Jelínek, Vybíral.

Mrlínek: Novák – R. Horák, Hradil, Žídek, Heryán, V. Kušík (46. Vlasák), Vrubel, Podzemný, Vyoral, Hasilík (54. R. Kušík), D. Horák.

STŘÍLKY – POČENICE 2:1 (2:0)

„Do zápasu s Počenicemi, které mají na jaře výbornou formu a ještě neprohrály, jsme vstoupili aktivně. Už ve třetí minutě spálil obrovskou tutovku Hubr. Navíc v 11. minutě nedal Jančík penaltu po faulu na Nezdařila. Nicméně jsme dále útočili a hosty celkem výrazně přehrávali. Po jednom z mnoha dlouhých nákopů na výborně hrajícího Holuba si hosté dali vlastní gól. Chvíli na to předvedl Holub nevídané sólo, kdy přešel přes čtyři hráče soupeře a nekompromisně prostřelil brankáře. Ve druhé půli Počenice výrazně přidaly. My jsme poctivě bránili a podnikali nebezpečné brejky. Nezdařil šel čtyřikrát sám na gólmana, ale dnes neměl svůj den. Hosté v 75. minutě snížili na 2:1. V 87. minutě chytil dnes opět skvělý Rotter penaltu a my se mohli začít radovat z obrovsky důležitého vítězství.“

JOSEF HRUŠÁK, PŘEDSEDA POČENIC:

„Střílky prokázaly, že na jaře mají velmi dobrou formu a od počátku jsme tahali za kratší konec. Soupeř měl velké příležitosti. Podržel nás brankář Tesák, který dokonce chytil v 9. minutě pokutový kop. Přesto jsme v poločase prohrávali 0:2. Druhá půle byla v našem podání lepší. Dlouho jsme však nedokázali skórovat, podařilo se nám to až v 84. minutě, kdy Tesař přeloboval brankáře Střílek. O dvě minuty později jsme neproměnili penaltu i my, na druhé straně domácí nezužitkovali velké šance z rychlých protiútoků.“

Branky: 20. vl., 25. Holub – 84. Tesař. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 100.

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Nezdařil (89. Vašák), Hubr (72. Hlaváč), Holub (87. Machala), Jančík, Stuchlík, Hanák, Jelínek, Vybíral.

Počenice: Tesák – Hrušák, V. Zbořil, J. Barnet, Cigánek, Juřena (84. Klapil), Niedermertl, Kunčar (46. Jánský, 81. Bareš), Šimčík, Štolfa (46. Vlha), Tesař.

TĚŠNOVICE – STŘÍLKY 1:2 PP (1:0)

JOSEF ŽIDLÍK, AS. TRENÉRA TĚŠNOVIC:

„Dnešní zápas jsme nehráli dobře. Hosté makali na pokraji svých možností a my hráli profesorský fotbal bez soubojů a nasazení. Podařilo se nám vsítit jeden gól, ale to bylo z naší strany vše. Ve druhé půli jsme hráli trochu aktivněji, ale soupeř stále hrozil brejky a jeden se mu podařil proměnit. Poté jsme si vytvořili tlak, trefili břevno a měli další šance, ale bez úspěchu. Nezasloužili jsme si vyhrát.“

„Ve 33. minutě nám po rychlé akci dal gól nejlepší hráč domácích Matuška. Místo toho abychom vedli 2:0 jsme najednou prohrávali. Kluci ale dál makali a hráli s velkým favoritem vyrovnanou partii. V 74. minutě vyrovnal po pěkné akci Nezdařil. Při penaltách naši kluci všichni proměnili a Lukáš Rotter dva pokusy domácích chytil. Myslím, že si zaslouženě odvážíme dva body. Zápas velmi slušně odřídil pan Skyba. Fanoušky zvu na domácí utkání proti na jaře velmi dobře hrajícím Počenicím. Přijďte nás v tomto velice důležitém zápase podpořit.“

Branky: 33. Matuška – 74. Nezdařil. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 150.

Těšnovice: Zavadil – Šojdr (61. Šafařík), Potočný, Dočkal (79. Židlík), Konečný, Černý, Matuška, Malát (61. Mrázek), Majkrič, Novotný, Mršťák.

Střílky: Rotter – Kryštof (90. Machala), Posolda, Nezdařil, Hubr, Holub (90. Svitek), Jančík, Stuchlík, Hanák, Jelínek (87. Vašák), Vybíral (37. Hlaváč).

16.4.2017

Fotbalisté Střílek se svým soupeřem vyhráli všech pět posledních vzájemných zápasů na svém hřišti. Po šestnácti minutách vedli domácí už 4:0.

STŘÍLKY – LOUKOV 5:2 (4:2)

PAVEL MIKULČÍK, TRENÉR STŘÍLEK :

„Skvěle nám vyšel vstup do utkání a po čtyřech povedených akcích jsme v 16. minutě vedli 4:0. Ve 20. minutě nebyl gól na 5:0 uznán kvůli ofsajdu a hosté z protiútoku snížili. Chvíli na to jsme nedali tutovku a Loukov se pak prosadil podruhé během čtyř minut. Hostům narostla křídla a po zbytek poločasu byli lepším mužstvem. My jsme úplně přestali hrát. O přestávce jsme se uklidnili a druhá půle už byla zcela v naší režii. Přidali jsme pátý gól a zaslouženě vyhráli. Mrzí mne jen dvě lacině inkasované branky a zkomplikování skvěle rozehraného utkání.“

HYNEK KUNDERA, HRÁČ LOUKOVA:

„Opět jsme zajížděli do zhruba 45 kilometrů vzdálených Střílek a sotva jsme vystoupili z aut, prohrávali jsme 0:4. Tento stav svítil na ukazateli už v 16. minutě. Na jaře šla naše hra výrazně dolů. Soupeřům doslova darujeme góly. Hrozně bráníme a v útoku jsme nebezpeční jen sporadicky. Ve Střílkách jsme ještě, myslím, nikdy nevyhráli a tento stav pokračuje. Osobně překvapený nejsem, protože to co předvádíme na hřišti, je jen odrazem přístupu.“

Branky: 6. a 10. Nezdařil, 12. a 75. Kryštof, 16. Hanák – 21. a 25. Novotný. Rozhodčí: Caletka. Diváci: 120.

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda (86. Vašák), Machala (88. Lupínek), Nezdařil, Hubr (90. Machala), Holub (82. Jelínek), Jančík, Stuchlík, Hanák, Vybíral.

Loukov: Švehlík – Polášek, Pospíšil, Kundera, Buršík (70. Kocman), Kocián, Šenovský, John, Žáček, Bělík, Novotný (78. Spiegl).

9.4.2017

ZDOUNKY – STŘÍLKY 2:0 (0:0)

„Ve Zdounkách jsme předvedli daleko lepší výkon oproti zápasu v Holešově. I když to na body proti lídrovi tabulky nestačilo, musím své svěřence pochválit. Byli jsme domácím minimálně vyrovnaným soupeřem, bohužel jsme nedali gól. Už v první půli jsme měli dvě velké příležitosti skórovat. Ve druhé půli po ukázkově vyřešeném protiútoku trefil Posolda v asi největší šanci tyč. V 61. minutě poslal domácí do vedení z přímého kopu Sigmund. V 81. minutě pak pojistil vedení nejlepší hráč Zdounek Věžník. Odcházíme z tohoto zápasu se vztyčenou hlavou s chutí poprat se o body v dalším zápase.“

Branky: 61. Sigmund, 81. Věžník. Rozhodčí: Závojský. Diváci: 100.

Zdounky: Holeček – Doleček (29. Mozga), Navrátil, Karlík, Kyrcz (89. M. Buša), Adamík, Věžník, L. Buša, Kozubík, Pektor (78. Červík), Sigmund.

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Machala (62. Boucník), Nezdařil, Hubr, Holub, Jančík, Stuchlík, Zabloudil (7. Vybíral), Hanák.

2.4.2017

HOLEŠOV B – STŘÍLKY 5:0 (3:0)

TOMÁŠ VYBÍRAL, TRENÉR HOLEŠOVA B:

„Vstup do jarní soutěže pro nás začal dobře. Máme tři body, které jsme potřebovali. Myslím si, že jsme byli v prvním poločase aktivnější než hosté a vstřelili jsme tři branky, které nás dostaly do pohody. Druhý poločas jsme dohráli v klidu a přidali ještě dva góly. S výkonem hráčů jsem spokojený a v dalším utkání doufám v další tři body.“

„Holešov posílen o dva zkušené hráče z A-týmu si s námi vyjma prvních patnácti minut dělal, co chtěl a naprosto zaslouženě zvítězil velkým rozdílem. My jsme zápas vůbec nezvládli. Byli jsme všude pozdě a prohrávali jsme osobní souboje. Za celé utkání jsme si vytvořili pouze dvě šance a za stavu 5:0 přišel pokutový kop, který Kryštof neproměnil. Nezbývá než na zápas rychle zapomenout. Příště to bude jistě lepší.“

Branky: 20. Hasala, 21. Šuba, 30. Machálek, 70. Kadlčík, 81. Sumec. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 150.

Holešov B: Pospíšil – Matuška, Soldán, Leško (78. Froňka), Šuba (61. Přívara), Hlobil (46. Uruba), Hasala, Kadlčík, Sumec (81. Hradil), Belza, Machálek (70. Vaculík).

Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Lukáš Machala (63. Boucník), Nezdařil, Hubr (46. Vybíral), Jelínek (46. Leoš Machala), Holub (68. Vašák), Jančík, Stuchlík, Hanák.

Neděle 26.3. v 15:00 ve Střílkách

Střílky - Kyselovice  4:0