STŘÍLKY – CHVALČOV            3:0 – kontumace

Hosté vzhledem k malému počtu hráčů k utkání nenastoupili.

Počenice - Záhlinice                 3:0

Mrlínek - Kvasice B                   2:10

Lubná - Břest                             1:0

Zdounky - Těšnovice                2:1

14. kolo

NĚMČICE – STŘÍLKY                4:5 PP (4:1)

MIROSLAV ROBOTKA, VED. MUŽSTVA STŘÍLEK:

„Domácí byly v prvním poločase výrazně lepší, a zaslouženě ho vyhráli 4:1. Do druhého poločasu jsme místo zraněného Fily poslali běhavého Blaže, který svým neustálým pohybem naši hru rozhýbal. Převzali jsme
iniciativu, z které jsme si vytvářeli gólové příležitosti. První tři jsme neproměnili, ale v 67. minutě vstřelil Holub svou druhou branku. Za
tohoto stavu se domácím nepodařilo rozhodnout utkání a jejich střela skončila pouze na břevně. Naše hra gradovala a ke kýženému bodu
nás posunul nejlepší střelec soutěže Hubr. Bylo to utkání dvou naprosto rozdílných poločasů, z kterého jsme vyšli jako šťastnější mužstvo.“

Branky: 4. a 35. Kříž, 23. Pospíšilík, 36. Lejsek – 18. a 67. Holub, 78. a 80. Hubr. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 80.

Němčice: Láník – Batoušek, Němec (60.Holiš), Radim Darebníček, Kadlec, Cejpek (76. Darebník), Pospíšilík (46. Zaoral), Holý, Roman Darebníček, Lejsek, Kříž.

Střílky: Rotter – Elzner, Hanák, Vybíral, Jančík, Fila (46. Blaž), Posolda, Stuchlík (60. Vašák), Kryštof (76. Handl), Hubr, Holub.

26. kolo

STŘÍLKY – BŘEST                   2:4 (1:1)

„Na začátku zápasu jsme byli lepším mužstvem a měli územní převahu s několika náznaky šancí. Jednu z nich ve 12. minutě proměnil Hubr a svou 21. brankou otevřel skóre. Ve 33. minutě po individuální chybě našeho
obránce se Břestu podařilo vyrovnat, a do konce poločasu se stále tlačil do zakončení. Po změně stran se nám však podařilo v 61. minutě Jančíkem jít opět do vedení, které jsme mohli ještě navýšit, ale v 70. minutě na hlavičku Fily nedosáhli Hubr ani Nezdařil. Po několika šancích hosté v 68. minutě vyrovnali a v 76. minutě šli zaslouženě do vedení. Naši
hráči ještě měli v 77. minutě obrovskou šanci vyrovnat, ale tu neproměnili a tím se připravili alespoň o bod.“

LUKÁŠ ŠOUSTEK, VED. MUŽSTVA SK BŘEST:

„Po hrubkách v defenzívě jsme brzy inkasovali a zbytečně si zápas zkomplikovali. Přestože jsme byli po většinu zápasu daleko fotbalovějším
a kombinačně lepším mužstvem, tak nás bojovný soupeř hned dvakrát donutil dotahovat skóre, což nás stálo spoustu sil navíc. Definitivní
rozhodnutí přinesly až 73. a 85. minuta utkání a branky Josefa Látala a Dominika Bejdáka, které stanovily konečný stav utkání.“

Branky: 11. Hubr, 60. Jančík – 33. a 85. Bejdák, 67. Látal, 73. Niščak. Rozhodčí: Vybíral. Diváci: 80.

Střílky: Rotter – Elzner (89. Hlaváč), Hanák, Vybíral, Jančík, Fila (85. Vašák), Posolda, Stuchlík (58. Handl), Nezdařil, Hubr, Kryštof (63. Blaž).

Břest: Kožuch – Šálek, Koudelníček, Urban, Konečný, Bejdák, Látal, Šálek, Štauber (34. Niščak, 85. Hanák), Liška, Kocman (66.Trlica).

25. kolo

POČENICE – STŘÍLKY              4:2 (3:1)

JOSEF HRUŠÁK, PŘEDSEDA POČENIC:

„První branka padla po rychlé akci, kdy Juřena našel centrovaným
míčem přesně hlavu Štolfy. Druhý gól vstřelil pohotově zakončující Niedermertl. Byli jsme při chuti a po nedorozumění v hostující obraně a přesné přihrávce Juřeny, přidal z před brankového prostoru třetí gól
Batík. Hosté se osmělili až v závěru poločasu, kdy po centru ze strany zužitkoval svůj důraz suverénně nejlepší hráč hostů M. Hubr. I do druhého poločasu vstoupili hosté nebojácně a brzy po krásné střele Hubra byl stav zápasu 3:2. Klid do řad našeho týmu přinesl poměrně šťastný gól Batíka opět po centru Juřeny. Hostům patří dík za férovou hru, ale nutno dodat, že naše vítězství bylo tentokrát zcela zasloužené.
Zápas dobře řídil rozhodčí Hušek.“

MILAN ROBOTKA, AS. TRENÉRA STŘÍLEK:

„Domácí měli lepší začátek a po našich individuálních chybách v 17. minutě vedli už 3:0. Nám se těsně před odchodem do kabiny po hezké
akci podařilo snížit Hubrem. Krátce po začátku druhého poločasu opět Hubr po individuální akci snížil na rozdíl jedné branky. Po této kontaktní
brance jsme se tlačili do útoku se snahou vyrovnat, ale naše snažení utnul gól domácích na 4:2.“

Branky: 14. a 71. Batík, 7. Štolfa, 10. L. Niedermertl – 45. a 49. Hubr. Rozhodčí: Hušek. Diváci: 85.

Počenice: Tesák – J. Barnet, Cigánek, Juřena, Jánský (58. Kunčar), L. Niedermertl, Z. Niedermertl (83. A. Barnet), M. Barnet (66. Pajgr), Klapil, Štolfa, Batík (88. Novák).

Střílky: Rotter – Elzner, Jančík, Hanák (12. Vašák), Vybíral, Fila, Stuchlík, Kryštof, Blaž, Posolda, Hubr.

24. kolo

STŘÍLKY – LUBNÁ                   1:3 (0:1)

MILOSLAV ROBOTKA, AS. TRENÉRA STŘÍLEK:

„Po oboustranně opatrném začátku se hosté ujali vedení hlavičkou Železníka z malého vápna. Do konce poločasu jsme si vytvořili platonickou převahu bez vyložených šancí a hosté podnikali nebezpečné
protiútoky. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vírou vyrovnat, ta skončila v 64. minutě, kdy rozhodčí neodpískal pokutový kop za faul na Zdeňka Holuba. Ten křivdu neunesl a hrubě urazil rozhodčího, od kterého
dostal červenou kartu. Hosté z protiútoku využili nekoncentrované obrany a zvýšili Sládečkem na 2:0. I vdeseti lidech jsme si vytvořili
územní převahu s náznaky šancí, když jedna z nich skončila penaltou, kterou proměnil Hubr. Potom jsme se tlačili do protiútoku, ale naši snahu ukončil v 90. minutě útočník hostů Bačinský krásnou střelou a zvýšil na
3:1. Hosté měli větší fotbalovou kvalitu, ale i přesto si myslím, že jsme si bod zasloužili.“

BRONISLAV ŽELEZNÍK, TRENÉR LUBNÉ:

„Zaslouženě jsme získali tři body. Spoustu dalších šancí jsme ještě neproměnili. Střílky nás prakticky ohrozily pouze z pokutového kopu, který po menším zaváhání Maráka domácí následně proměnili.“

Branky: 68. (pen.) Hubr – 14. Železník, 63. Sládeček, 90. Bačinský. ČK: 63.
Holub (Střílky). Rozhodčí: Závojský. Diváci: 99.

Střílky: Rotter – Elzner, Hanák, Vašák, Vybíral, Stuchlík, Posolda, Nezdařil (7.Blaž), Fila, Hubr, Holub.

Lubná: Marák – Moravčík, I. Havlík, R. Havlík, Rybenský, Kulcsár, Sládeček, Železník, Horák, Kašík (62. Bačinský), Chýla.

23. kolo

KOMÁRNO – STŘÍLKY             1:2 PP (1:1)

JAROMÍR GADAS, VED. MUŽSTVA KOMÁRNA:

„Z našeho pohledu to byl velmi důležitý zápas o šest bodů. Měli jsme dobrý vstup do utkání, když se pohotově prosadil ze střední vzdálenosti
krásnou střelou Majkus. Ovšem od tohoto okamžiku jsme potom herně
odešli a důrazný soupeř se tlačil do zakončení. První varování v podobě střely do tyče jsme ještě ustáli, ale poté prokázal individuální kvality Hubr, který chladnokrevně zakončil samostatnou akci. Ve druhém poločase bylo k vidění několik šancí na obou stranách, ovšem ani jeden brankář nebyl překonán a o doplňkovém bodu rozhodovaly pokutové kopy, které jsme mohli rozhodnout v páté sérii, ovšem nestalo se tak a nakonec byl šťastnější soupeř, který bere bod navíc.“

Branky: 6. Majkus – 36. Hubr. Rozhodčí: Hušek. Diváci: 80.

Komárno: Šindelek – Surovec, Žejdlík, Hajda (46. Orava), Orel, Kunz, Kulajta, Majkus, Klas, Tvarůžka, Václavek.

Střílky: Rotter – Jančík, Hanák, Vybíral, Posolda (17. Stuchlík), Hubr, Holub, Nezdařil, Blaž, Vašák, Kryštof.

22. kolo

ZÁHLINICE – STŘÍLKY               5:2 (4:0)

Zdeněk Pudelka, trenér Záhlinic:

„Zápas o udržení se ve středu tabulky nám vyšel. Co jsme si před zápasem řekli, to jsme v prvním poločase plnili do puntíku. Hráli jsme
aktivně, nabízeli se do volných prostorů a hráči o sobě věděli. V 9. minutě otevřel skore Matesko a pak následovala po faulu na aktivního Mrkvicu penalta, kterou kapitán Paštěka s přehledem proměnil. Hosté působili ospalým dojmem a naše obrana neměla žádné problémy. Ve 30. minutě to
bylo už 3:0, kdy po krásné kombinaci na jeden dotek skoroval Motal. Do přestávky se ještě prosadil prudkou střelou Malát. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak dobrý. Nechávali jsme střed hřiště volný a soupeř měl opticky navrch. Po krásné, nechytatelné střele Hubra Střílky snížily a začaly se víc tlačit do koncovky. My jsme odpověděli brejkem, který s přehledem proměnil Drexler. Hostům se podařilo ještě korigovat umístěnou střelou. Rozhodčí Caletka dnes přispěl svým rozhodováním
ke kvalitnímu zápasu.“

Branky: 9. Matesko, 12. (pen.) Paštěka, 30. Motal, 45. Malát, 79. Drexler – 69. Hubr, 86. Kryštof. Rozhodčí: Caletka. Diváci: 60.

Záhlinice: Vaďura – Hejník, Rygál, Paštěka, Polák (67. Drexler), Matesko, Horák (48. Bureš), Ledina, Mrkvica, Motal, Malát.

Střílky: Rotter – Elzner (80. Vašák), Jančík, Hanák, Vybíral, Fila, Posolda, Stuchlík (51. Blaž), Kryštof, Hubr, Holub.

ZDENĚK ČEVELA, PŘEDSEDA ZDOUNEK:

„Utkání  jsme začali aktivně samostatným nájezdem Rokose, který se však neprosadil, ale vzápětí hezkou střelou do šibenice otevřel skóre Červík. S notnou dávkou štěstí se přímo z rohového kopu trefil Pektor, a když Kutňák českou uličkou krásně uvolnil Kyrcze bylo to 0:3. Do 30. minuty přidal další branku Kyrcz a bylo vymalováno. V této fázi utkání jsme byli maximálně produktivní. Domácí i za tohoto stavu však stále kousali a ve druhém poločase se jim podařilo snížit z penalty. Dokázali jsme si vytvořit další šance, ale až na Červíkův gól jsme se proti skvělému brankáři domácích již neprosadili. Kluci odvedli dobrý výkon.“

Branky: 68. (pen.) Hubr – 7. a 75. Červík, 26. a 31. Kyrcz, 24. Pektor. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 80.

Střílky: Rotter – Jančík, Hanák, Fila, Elzner (58. Vašák), Zabloudil, Posolda, Kryštof (67. Stuchlík), Nezdařil (78. Blaž), Hubr, Holub.

Zdounky: Rampas – Bleša, Pektor (63.Věžník), Kutňák (71. Buša), Rokos, Kyrcz, Navrátil, Karlík, Mozga, Červík (79. Jelínek), Adamík.

20. kolo

MRLÍNEK – STŘÍLKY              1:4 (1:2)

STŘÍLKY – SKAŠTICE B         4:2 (1:0)

Střílky získaly všechny body poprvé od října loňského roku. V předchozích šesti zápasech se jim to nepovedlo. Osobnost domácích
Michael Hubr přispěl k výhře hattrickem na který mu stačilo pouze devět minut.

Branky: 54., 58. a 63. Hubr, 31. Holub – 55. Menšík, 90. Uličný.

Rozhodčí: Hušek. Diváci: 100.

Střílky: Rotter – Jelínek, Jančík, Hanák, Vybíral (46. Vašák), Fila (81. Blaž), Kryštof, Posolda, Elzner (66. Stuchlík), Hubr, Holub (77. Nezdařil).

Skaštice B: Vymětal – Menšík, Brada (76. Motal), Icela, Pitron, Bubla, Vlkolenszki, Ježák (66. Hyánek), Uličný, Rosecký, Škrabana.

IVAN GRÖPL, AS. TRENÉRA ZBOROVIC:

„Naše výkonnost má vzestupnou tendenci, kterou jsme nyní potvrdili třemi důležitými body. Po celé utkání jsme měli více ze hry, a kdybychom
proměnili naše stoprocentní šance, nemuseli jsme se o výsledek strachovat do poslední minuty. Vítězství to bylo nicméně zasloužené,
celý tým pracoval svědomitě a jedinou kaňkou tak zůstalo zranění našeho obrozeného střelce Martina Šprni.“

Branky: 32. a 55. Martin Šprňa, 91. Poledňák (pen.) – 73. Zabloudil, 93. Hubr.
Rozhodčí: Caletka. Diváci: 90.

Zborovice: Kocourek – Marek Šprňa (91. Janča), Kojetský (71. J. Šprňa), Přibyl, J. Štěpánek, M. Štěpánek, Šumbera, Poledňák,Novák, Martin Šprňa (77. Buksa), Doleček.

Střílky: Rotter – Elzner, Hanák, Jelínek, Vybíral, Fila (70. Blaž), Stuchlík (60. Kryštof), Posolda, Zabloudil, Hubr, Holub.

17. kolo

STŘÍLKY – KVASICE B            4:3 PP (3:3)

Střílky bodovaly poprvé z posledních pěti vzájemných
utkání s rezervou Kvasic. V dresu hostů se blýskl hattrickem
Michal Dohorák.

Branky: 5. Hubr (pen.), 19. Zabloudil, 22. Stuchlík – 60., 64. a 79. Dohorák. Rozhodčí: Žigmund. Diváci: 80.

Střílky: Rotter – Elzner, Hanák, Jančík, Vybíral, Fila, Stuchlík(43. Nezdařil), Posolda, Zabloudil (83. Hlaváč), Hubr, Holub.

Kvasice B: Belza – Benda, Přikryl, Hrabal, Pospíšil, Dočkal, Dohorák, Foltýn,Reiskup (35. Pánek), Ambruz, Daněk (65. Dvořák).

JOSEF ŽIDLÍK, AS. TRENÉRA TĚŠNOVIC:

„Na perfektně připraveném trávníku se hrál zpočátku opatrný fotbal a soupeři se po zimní přestávce pouze oťukávali. Na první gól jara ale diváci nemuseli dlouho čekat a již v 7. minutě Bartůšek perfektní kolmicí vybídl Maláta a ten nekompromisně prostřelil hostujícího gólmana. Gól
nás uklidnil a rozjeli jsme svoji kombinační hru, kterou korunoval druhým gólem, kdy se po chytře rozehrané standardce prosadil Hrabal.
Po zbytečném faulu hostujícího obránce se z pokutového kopu nemýlil Bartůšek. V poslední minutě prvního poločasu byl Pluhař zastaven
pouze za cenu faulu a druhý pokutový kop bezpečně proměnil Mršťák. Ve druhém poločase jsme kontrolovali výsledek a přidali pouze jeden gól, když akci Bartůška zakončil Pluhař.“

Branky: 7. Malát, 26. Hrabal, 36. Bartůšek, 45. Mršťák, 88. Pluhař. Rozhodčí: Zakopal. Diváci: 100.

Těšnovice: Zavadil – Pochylý, Brázdil, Pluhař, Labuda, Bartůšek, Mršťák, Hrabal (46. Halamíček), Šojdr (66. Šívara), Černý, Malát.

Střílky: Rotter – Hanák, Posolda, Zabloudil, Elzner, Hubr, Holub, Kryštof (62. Blaž), Jančík, Vybíral, Stuchlík (82. Jelínek).

„Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a více na míči. Pospíšilík
se v 10. minutě dobře zorientoval ve vápně a šli jsme do vedení. Po samostatném úniku ve 27. minutě Radim Darebníček přidal druhý gól
a po té jsme si vytvořili další vyložené šance, které jsme bohužel
neproměnili. Přišel trest, kdy z ojedinělé akce domácí snížili do poločasu na 1:2. Ve druhé půlce jsme pokračovali v zahazování gólovek. Klid
přinesla 65. minuta, kdy svoji šanci proměnil Němec. Od této chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Čtvrtý gól po centru přidal hlavou Kříž a
skóre uzavřel svým druhým gólem Pospíšílík.“

Branky: 41. Zabloudil – 10. a 81. Pospíšilík, 27. Radim Darebníček, 61. Němec, 69. Kříž. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 100.

Střílky: Rotter – Jelínek (70. Vašák), Jančík, Handl (82. Hlaváč), Elzner, Zabloudil, Kryštof (42. Blaž), Posolda, Fila, Holub, Hubr.

Komárno - Břest                3:3 (PK 4:3)

LUKÁŠ ŠOUSTEK, VEDOUCÍ MUŽSTVA SK BŘEST:

„V posledním domácím zápase podzimní části sezony jsme chtěli potěšit naše diváky vítězstvím. Vyhrát se nám podařilo, nicméně i přes velmi příznivý průběh utkání to nakonec nebylo vůbec jednoduché. Brzy jsme
vedli po brankách dnes opět vynikajícího Jana Látala 2:0. Soupeř sice snížil, ale od 43. minuty jsme po hrubém faulu, který byl oceněn červenou
kartou, hráli přesilovku. V úvodu druhého poločasu proměnil pokutový kop Tomáš Šídlo a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže pak začali naši hráči zahazovat jednu šanci za druhou. Brankář Střílek Lukáš Rotter chytal
skvěle a několikrát své mužstvo podržel. A když v 83. minutě hosté z ojedinělé šance znovu snížili na rozdíl jedné branky, tak jsme se najednou
začali o výsledek bát. Definitivu přinesl až gól Dominika Bejdáka v 89. minutě. Je to zasloužená, ale velmi upracovaná výhra.“

Branky: 12. a 24. Látal, 49. (pen.) Šídlo, 89. Bejdák – 27. Posolda, 83.Kryštof. ČK: 43. Hanák (Střílky). Rozhodčí: Hušek. Diváci: 80.

Střílky: Rotter – Jelínek (78. Hlaváč), Jančík, Hanák, Elzner, Zabloudil (81. Blaž),Stuchlík (46. Kryštof), Posolda, Fila, Holub (80. Vašák), Hubr.

STŘÍLKY – POČENICE        1:2 PP (0:1)

„Do vedení jsme šli v 15. minutě, kdy nebyl problém uklidit do prázdné branky výborný centr Štolfy. Střílky srovnaly na začátku druhé půle
hlavičkou Hubra. Další příležitosti obou týmů zůstaly nevyužity, myslím však, že o ten jeden bod, vybojovaný v penaltovém rozstřelu, jsme byli v tomto zápase lepší.“

Branky: 57. Hubr – 15. Hrušák. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 90.

Střílky: Rotter – Jelínek, Hanák, Jančík, Vybíral, Zabloudil, Stuchlík (77. Vašák), Posolda, Fila, Holub, Hubr.

Mrlínek - Němčice               1:1 (PK 4:2)

LUBNÁ – STŘÍLKY               0:1 (0:0)

Branka: 70. Posolda. Rozhodčí: Zakopal. Diváci: 100.

Střílky: Rotter – Jelínek, Hanák, Jančík, Vybíral, Kryštof (65. Blaž), Stuchlík, Posolda, Fila, Holub, Hubr (92. Vašák).

Chvalčov - Zborovice           2:2 (PK 6:7)

Počenice - Zdounky             3:0

Komárno - Záhlinice             3:1

Břest - Mrlínek                       6:1

Těšnovice - Kvasice B          3:1

Němčice - Skaštice B            2:2 (PK 5:3)

10. kolo

STŘÍLKY – KOMÁRNO         5:3 (3:1)

„Úvod zápasu nám vyšel, když nedorozumění v obraně využil Klas. Vedení jsme však dlouho neudrželi a po nedostoupení hráče soupeř
vyrovnal krásnou střelou k tyči. Domácí do poločasu otočili zápas dvěma krásnými brankami. V přestávce bylo v kabině hodně dusno. Na začátku druhého poločasu jsme se rychle vrátili do zápasu, když se znovu prosadil Klas a po čtvrthodině hry se nám podařilo Pešoutem vyrovnat
a vypadalo to, že bychom mohli zápas otočit ve svůj prospěch. Ovšem znovu jsme se nevyvarovali chyb a soupeř znovu odskočil do vedení,
na které jsme již nebyli schopni odpovědět.“

Branky: 13. Fila, 24. Stuchlík, 29. Kryštof, 75. Posolda, 85. Hubr – 7. a 53. Klas, 68. Pešout. Rozhodčí: Tesař. Diváci: 115.

Střílky: Rotter – Holub, Stuchlík, Hanák, Jelínek (71. Vašák), Vybíral (90.
Hlaváč), Fila, Posolda, Jančík, Kryštof (90. Blaž), Hubr.

„Obě mužstva se musela vyrovnat s tvrdým a nerovným povrchem,
který nepřál kombinační hře. Po nedorozumění obránce s brankářem jsme od 4. minuty prohrávali, ale záhy nato se nám povedlo z dobře zahrané standardní situace vyrovnat. V prvním poločase jsme byli
lepším týmem a aktivně hrajícímu Mrkvicovi se podařilootočit výsledek na 1:3. Druhá půle začala tlakem domácích. Nám se nedařilo udržet míč
na svých kopačkách a hrozili jsme jen z brejků. Snížení na 2:3 přišlo asi čtvrthodinu před koncem, ale to bylo ze strany domácích vše. Tři body jsou pro nás důležité, abychom se udrželi ve středu tabulky.“

Branky: 4. Holub, 78. Stuchlík – 10. a 27. Mrkvica, 6. Rusnok. Rozhodčí: Hušek. Diváci: 80.

Střílky: Rotter – Elzner (78. Blaž), Hanák, Jelínek (53. Vašák), Vybíral (53. Stuchlík), Fila, Posolda, Jančík, Kryštof, Hubr, Holub.

Chvalčov - Těšnovice           0:4

Němčice - Kvasice B             5:0

Komárno - Zdounky              1:3

Břest - Zborovice                  0:4

Mrlínek - Lubná                     2:0

Počenice -Skaštice B           0:0 (PK 4:5)

8. kolo

ZDOUNKY – STŘÍLKY           2:1 (1:1)

MIROSLAV BÍBR, VED. MUŽSTVA ZDOUNEK:

„Od počátku zápasu jsme soupeře zatlačili a vytvářeli jsme si šance, ale platilo pravidlo nedáš - dostaneš a do vedení šli hosté. Vyrovnat se podařilo po krásné individuální akci Fojty. Zasloužené tři body vykouzlil přímo z rohového kopu Adamík. Stálo při nás i štěstí, protože kvalitní soupeř dokázal pozlobit.“

Branky: 28. Fojta, 82. Adamík – 12. Holub. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 80.

Střílky: Rotter – Elzner (81. Hlaváč), Hanák, Jančík, Vašák (69. Jelínek), Zabloudil (88. Stuchlík), Posolda, Kryštof, Fila, Hubr, Holub.

Zborovice - Počenice           1:1 (PK 5:3)

Záhlinice - Chvalčov             5:0

Skaštice B - Lubná                3:2

Mrlínek - Komárno                0:0 (PK 4:3)

Kvasice B - Břest                  3:2

Těšnovice - Němčice            2:5

7. kolo

Střílky - Mrlínek                     3:2 (0:1)  Hubr 2, Kryštof

Břest - Těšnovice                  2:1

Zdounky - Záhlinice              2:0

Počenice - Kvasice B            1:1 (PK 4:3)

Komárno - Skaštice B           2:1

Lubná - Zborovice                 0:0 (PK 4:2)

Němčice - Chvalčov              6:0

6. kolo

Střílky ukončily šestizápasové čekání na plný bodový zisk
v zápase s rezervou Skaštic. Naposledy vyhrály v květnu 2011.

SKAŠTICE B – STŘÍLKY      2:3 (1:3)

LUKÁŠ MOTAL, TRENÉR SKAŠTIC B: „Z výsledku v tomto utkání jsem zklamán. Soupeři jsme opět doslova nabídli tři branky. Když se nám podařilo snížit na 1:2, tak hned po rozehrání jsme si nechali dát třetí branku. Ve druhé půli se nám podařilo jen snížit. U našich hráčů mi
chybí větší důraz v soupeřově šestnáctce a více zarputilosti ve hře.“

Branky: 25. Uličný, 77. Ježák – 16. a 26. Hubr, 8. Zabloudil. Rozhodčí: Hušek. Diváci: 90.

Střílky: Rotter – Vybíral, Jančík, Hanák, Jelínek, Zabloudil (85. Blaž), Posolda, Stuchlík (53. Fila), Vašák (77. Kryštof), Hubr (81. Handl), Holub.

STŘÍLKY – ZBOROVICE      0:2 (0:0)

MAREK ŠPRŇA, AS.TRENÉRA ZBOROVIC: „Na těžkém terénu a za nevlídného počasí, jsme byli lepším mužstvem a vyhráli zaslouženě.
Gólové vyjádření přišlo až ve 49. minutě, kdy se po prodlouženém míči Gröplem prosadil hezkým přehozením golmana Martin Šprňa. Druhý
uklidňující gól dal po rohu Zapletala Gröpl, který potvrdil své střelecké kvality.“

Branky: 49. Martin Šprňa, 69. Gröpl. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 80.

Břest - Němčice                   2:5

Lubná - Těšnovice              1:1 (PK 5:3)

Mrlínek - Záhlinice               2:2 (PK 3:2)

Zdounky - Skaštice              0:0 (PK 4:1)

4. kolo

KVASICE B – STŘÍLKY       5:1 (3:0)
Branky: 21., 39. a 57. Dočkal, 24. Ševela, 50. Janoštík – 70. Hubr. ČK: 5. Jančík (Střílky). Rozhodčí: Závojský. Diváci: 121.

Střílky: Rotter – Jelínek, Hanák, Jančík, Vybíral (84. Vašák), Zabloudil (85. Blaž), Fila (75. Hegr), Posolda, Stuchlík (46. Hubr), Holub, Kryštof.

Těšnovice - Komárno            1:0

Zborovice - Zdounky             2:4

Záhlinice - Břest                     1:1 (PK 2:3)

Skaštice B - Mrlínek               6:6 (PK 2:4)

Chvalčov - Lubná                   0:5

Němčice - Počenice               0:2

3. kolo

STŘÍLKY – TĚŠNOVICE        0:1 (0:0)

JOSEF ŽIDLÍK, AS. TRENÉRA TĚŠNOVIC: „Věděli jsme o kvalitě soupeře a jeho taktice. Je pravdou, že v minulosti jsme měli problémy s nakopávanými míči soupeře, ale nyní na nás tato taktika neplatí. Dlouhé míče na Hubra jsme si s přehledem pohlídali a kombinační hrou jsme Střílky přehrávali a dostávali se do šancí. V první půli stojí za zmínku sólo
Ondry Bartůška a následné šance Honzy Hrabala, kdy domácí zachraňoval na brankové čáře obránce. Ve druhé půli se chladnokrevně prosadil Jirka Málát a když po pěkné akci Jirky Pluhaře odmítl prázdnou bránu Michal Šívara, utkání tak skončilo hubeným vítězstvím. Děkuji