Hubr 16, Nezdařil 7, Holub 4, Hanák 2, Posolda P. 2, Fila 1, Jančík 1, Kryštof 1, Posolda T. 1,

Střílky: Rotter – Elzner (82´Vašák), Hanák, Posolda T., Nezdařil K., Budík (46´Jelínek), Jančík, Nezdařil M.(85´Hlaváč), Posolda P., Hubr, Holub

Skaštice B: Stýblo – Janalík, Bubla (65´Hyánek), Škrabana, Icela (71´Navrátil), Mynarčík (60´Pitron), Ježek (60´Rosecký), Uličný, Sedlák, Frýdl (69´Židlík), Vymětal

Branky: Vymětal 3´Vymětal 21´Mynarčík 45´Mynarčík 50´Vymětal 60´

ŽK: Elzner 43´Posolda P. 45´Frýdl 52´

Komentář:

Michael Hubr ze Střílek nastoupil k 200. zápasu v okresním přeboru

MILOSLAV ROBOTKA, VED. MUŽSTVA STŘÍLEK:

„Domácí začali lépe, dobře kombinovali, lépe se pohybovali a už ve 3. minutě šli do vedení výborným Vymětalem. Nám se podařilo v 19. minutě
vyrovnat Hubrem, ale už o tři minuty později jsme opět prohrávali po pěkné akci domácích. Hra se postupně vyrovnala, my si začali vytvářet
další šance na vyrovnání a ve 27. minutě jsme srovnali Hanákem. Rozhodující situace tohoto utkání nastala ve 45. minutě, kdy domácí hráč
fauloval našeho hráče, my jsme přestali hrát, rozhodčí však nepískal, a domácí šli opět do vedení. Tuto křivdu mužstvo těžce neslo a celá poločasová přestávka v naší kabině byla o tom, jak zvládnout vlastní emoce a pocit křivdy. Nekoncentrovaní a frustrovaní jsme vstoupili do druhého poločasu, čehož kvalitní soupeř využil a přidal další dvě branky. Od této chvíle jsme se vrátili k fotbalu, měli více ze hry, a Hubrem snížili na rozdíl dvou gólů. Mužstvo vycítilo šanci na vyrovnání, stupňovalo tempo, vytvářelo si další brankové příležitosti, ale branka už nepadla.“

LUKÁŠ MOTAL, TRENÉR SKAŠTIC B:

„Jsme rádi, že jsme poslední podzimní duel zvládli vítězně. Rozhodně to
nebylo jednoduché utkání, protože soupeř, a to hlavně v ofenzivě, měl svou kvalitu. Až ve druhé půli se nám podařilo odskočit na větší brankový
rozdíl. Střelecky se dařilo hlavně Vymětalovi, který zaznamenal hattrick. V závěru nás ještě soupeř zatlačil, ale dvoubrankový náskok nám stačil na výhru.“

2.kolo

Střílky - Kostelec             7:4 (3:1)

Střílky: Rotter - Nezdařil M. (90´Vašák), Vybíral, Jančík, Hanák (60´Budík), Kryštof, Posolda, Nezdařil K. (64´Fila), Elzner (89´Hlaváč), Holub (75´Stuchlík), Hubr

Branky: Nezdařil K. 20´ Hubr 22´ Nezdařil K. 32´ Kryštof 49´ Hubr 51´ Fila 78´ Hubr 85´

Kostelec: Kubík - Přikryl, Zmeškal R., Šimčík, Marek D., Hradil, Marek T., Čuzy, Odložilík (62´Dolák), Ragoš, Dvořák (87´Zmeškal J.)

Branky: Přikryl 25´ Marek T. 55´ Odložilík 61´ Čuzy 82´

Komentář:

Hráči Střílek předvedli Kostelci střeleckou efektivitu

Fotbalisté Střílek doma triumfovali i díky hattricku
Michaela Hubra 7:4 v zápase s Kostelcem u Hol.

MILOSLAV ROBOTKA, AS. TRENÉRA STŘÍLEK:

„Po oboustranně opatrném začátku a naší mírné převaze, jsme se ujali vedení ve 20. minutě Nezdařilem. O dvě minuty později zvýšil Hubr
na 2:0. Hosté po rohu snížili, ale ve 32. minutě opět Nezdařil upravil na 3:1. Po změně stran jsme góly Kryštofa a Hubra zvýšili na 5:1 a zdálo
se, že utkání je rozhodnuté. Hostům se ale po naší nekoncentrovanosti
podařilo snížit na 5:3 a dostat se opět do utkání. Nám se ale podařilo
po rychlých protiútocích zvýšit góly Fily a opět Hubra na 7:3 a dovést utkání do vítězného konce. Hosté ještě v 82. minutě korigovali na 7:4,
ale to na zvrat již nestačilo.“

TOMÁŠ MAREK, PŘEDSEDA KOSTELCE U HOL.:

„Náš návrat do okresního přeboru nedopadl dobře. Ve Střílkách se zrodil divoký a nečekaný výsledek. Dát venku čtyři branky je výborné, ale sedm inkasovat je katastrofa. Domácí byli agresivnější, rychlejší a fyzicky lépe připravení. Většinu gólů vstřelili po našich chybách. Musíme se hodně zlepšit v defenzivě.“

Střílky - Zborovice           3:0 (1:0)

Střílky: Rotter – Elzner (89´ Nezdařil M.), Sádlík (72´ Fila), Hanák, Holub, Hubr, Jančík, Kryštof (86´ Vašák), Posolda T., Vybíral, Nezdařil K.

Branky: Nezdařil K 40´ Hubr 48´ Posolda T. 57´

Zborovice: Kocourek - Poledňák, Novák (46´Havránek), Štěpánek J., Doleček, Kojetský (31´ Vlha), Šumbera (63´ Šprňa J.), Štěpánek M., Šprňa Marek, Gröpl, Šprňa Martin

Komentář:

Okresní přebor má nečekaného lídra. Po dvou kolech mají plný bodový zisk už jen dva týmy (Střílky a Tučapy).

„Úvod utkání patřil hostům, kteří lépe kombinovali a měli územní převahu. My jsme se osmělili ve 25. minutě, kdy Hubr trefil hlavou
tyč, po krásném centru Nezdařila. Ve 40. minutě se role obrátily a po nezištném centru Hubra, Nezdařil hlavou poslal náš tým do vedení.
Začátek druhého poločasu patřil nám, když jsme se góly Hubra a Posoldy dostali do třígólového vedení. Do konce utkání si obě mužstva vytvořila řadu gólových příležitostí, ale branka už nepadla.“

IVAN GRÖPL, AS. TRENÉRA ZBOROVIC:

„Bohužel jsme navázali na poslední zápasy, které měly obdobný scénář. Opět slušná první půle, na jejímž konci jsme ovšem dostali nešťastný gól. Na začátku druhého poločasu jsme svými hrubými chybami pustili
soupeře do třígólového náskoku, a když se k tomu přidala naše nemohoucnost v koncovce, nemohlo utkání dopadnout jinak.“

Střílky - Břest          2:1 (1:1)

Střílky: Rotter – Sádlík (82´Nezdařil M.), Hanák, Vybíral, Elzner (58´Jančík), Kryštof (70´Budík), Posolda T., Posolda P., Nezdařil K., Hubr, Holub (90´Vašák)

Branky: Posolda P. 23´ Hubr 77´(p)

Břest: Valoušek – Šálek (80´Trlica), Kelníček, Urban, Konečný, Látal, Miklík (89´Látal Josef), Šálek Jaroslav (60´Ramon), Štauber (46´Hanák), Daněk, Nisčan

Branky: Nisčak 25´

ŽK: Rotter 90´ Hanák 77´ Vybíral 88´ Kelníček 34´

Komentář:

Na trůně jsou pevně usazené Střílky, které nezastavil ani Břest

MIROSLAV ROBOTKA, AS. TRENÉRA STŘÍLEK:

„V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a vytvořili jsme si řadu gólových příležitostí. Jednu z nich ve 23. minutě využil hlavou Sádlík. Hostům se ale vzápětí, po rychlém protiútoku podařilo srovnat na 1:1.
Vstup do druhého poločasu měli lepší hosté a vytvořili si územní převahu bez gólového efektu. V 77. minutě Holub běžel sám na brankáře
hostí, ten ho fauloval, a nařízenou penaltu Hubr s přehledem proměnil.“

LUKÁŠ ŠOUSTEK, VED. MUŽSTVA SK BŘEST:

„Zasloužené vítězství domácího mužstva. I když byl stav dlouho výsledkově vyrovnaný, tak velké šance během duelu počítali pouze
hráči Střílek. Ti si hned několikrát vylámali zuby na našem brankáři Daliborovi Valouškovi, který dnes předvedl vynikající výkon a svými zákroky dlouho držel naše šance na bodový zisk. Rozhodnutí přinesla
až 77. minuta a proměněná penalta po faulu, kterému předcházela naše
další zcela zbytečná chyba v obraně. Výkony našeho mužstva na začátku sezony nejsou nejlepší. Hra je nevýrazná, bez kvalitní souhry a se spoustou chyb.“

Kvasice B - Střílky          4:2 (1:1)

Střílky: Rotter – Sádlík (86´Jelínek.), Hanák, Jančík, Elzner (89´Nezdařil M.), Kryštof (74´Budík), Posolda T., Posolda P., Nezdařil K., Hubr, Holub

Branky: Hubr 44´ Hrabal 53´ (vlastní)

Kvasice B: Horák – Droběna (58´Běták), Pánek, Hrabal, Fagulec, Panák, Majkrič (63´Fišer), Janoštík, Ambruz, Moravec, Musil (46´Reiskup)

Branky: Majkrič 28´ Janoštík 72´ Janoštík 76´ Hrabal 91´

ŽK: Elzner 43´ Pánek 59´ Panák 43´

ČK: Hanák 89´

Komentář:

Po prohře Střílek v Kvasicích se na čelo tabulky posunuly favorizované Němčice. Střílkám nepomohla odvrátit prohru ani branka nejlepšího
střelce soutěže Michaela Hubra. Týmy Zborovic a Kostelce u Hol.
evidentně ožily a připsaly si první vítězství v nové sezoně okresního přeboru. Tučapy našly v Kostelci u Hol. prvního přemožitele v základní hrací době po dvanácti zápasech. Žalkovice otočily vývoj skore proti Počenicím a těšily se z výhry po vítězném gólu Martina Janečky pět minut před koncem. Stý zápas v okresním přeboru odehráli Zdeněk Holub (Střílky) a Martin Šumbera (Zborovice).

„Začátek utkání patřil domácím, kteří byli aktivnější, lépe kombinovali a po zásluze se ujali vedení. V závěru poločasu jsme vyrovnali hru a vytvořili několik slibných situací a po jedné z nich se nám podařilo
šťastně vyrovnat Hubrem. Začátek druhého poločasu patřil nám. Zpřesnili jsme hru a vytvořili si územní převahu s řadou šancí. Po jednom z centrů si domácí hráč vstřelil vlastní gól a ujali jsme se vedení. Dále
jsme hráli aktivně, vytvářeli si šance a Hubrem nastřelili tyč. Konec utkání patřil domácím, kdy nás přehrávali a výsledek obrátili ve svůj prospěch. Odehráli jsme kvalitní utkání, bohužel bez bodového zisku.“

Střílky - Záhlinice          0:4 (0:2)

Střílky: Rotter – Elzner, Vybíral, Jelínek (78´ Vašák), Jančík (78´ Nezdařil M.), Nezdařil K, Posolda T., Posolda P., Kryštof (57´ Budík), Hubr, Holub

Branky:

Záhlinice: Vaďura – Hejník, Paštěka, Rygál, Gallas (74´Drexler), Jakvid, Ledina, Šuštek, Mrkvica, Malát, Motal

Branky: Ledina 34´Ledina 36´ Jakvid 48´ Rygál 67´

ŽK: Posolda P.56´ Paštěka 29´Ledina 89´ Šustek 77´ Motal 63´

Komentář:

„Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si nebezpečné situace, které však neskončily gólem. Soupeř se postupně osměloval, až zcela ovládl hru, byl jednoznačně lepším mužstvem a svůj výkon korunoval dvěma
brankami. Začátek druhého poločasu opět patřil soupeři, který zvýšil na 3:0 a posléze přidal i čtvrtý gól. I za tohoto stavu jsme se snažili korigovat
výsledek, ale vytvořili jsme si jen platonickou převahu bez větších příležitostí. Soupeř byl v deštivém počasí lepší a zvítězil naprosto zaslouženě.“

ZDENĚK PUDELKA, TRENÉR ZÁHLINIC:

„V první půlhodině zápasu se hrála vyrovnaná partie, ve které jsme měli dvě gólové šance, ale ani jednu nevyužili. Domácí se snažili dlouhými míči na Hubra dostávat do našeho pokutového území, ale obrana
dirigovaná kapitánem Paštěkou pracovala výborně a útočníky včas dostupovala. Veškeré pokusy o střelbu šly mimo bránu, byly zablokovány
nebo je zneškodnil svými skvělými zákroky Vaďura. Ve 34. minutě jsme šli do vedení Ledinou, aby po krásné kombinaci a přihrávce Hejníka
tentýž hráč zvýšil na 2:0. Domácí měli velkou šanci na snížení, ale Vaďura střelu z dálky nadvakrát zneškodnil. Když ve druhé půlce zvýšil na 3:0 Jakvid, bylo na hřišti už jenom jedno mužstvo. Hráli jsme zodpovědně, bojovně a to nás zdobilo až do konce zápasu. Čtvrtou branku po rohu
přidal Rygál po krásném centru Mrkvici. V dnešním zápase jsme byli po všech stránkách lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. Všem hráčům