Oznámení Česká pošta
Rozhodnutí hejtmana ZK č. 5 ze dne 20.3.2020+ Oznámení o provozu LPS ve Zlínském kraji
Stanovisko MV-prokazování totožnosti občanským průkazem, cestovním pasem a řidičským průk.
Jak nakládat s odpady v době pandemie
Upozornění - víceúčelová hala a knihovna
Jak nakládat s odpady v době pandemie
Uzavření ulice Hradská ve dnech 11.5.2020-12.5.2020 z důvodu překopu komunikace u č.p.158
Informace o celkovém vyúčtování položek výpočtu ceny pro vodné a stočné za rok 2019
Otevření mateřské školy

Úvod > O obci > Aktuality > FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY ZLÍNSKÉHO KRAJE V ROCE 2015

FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY ZLÍNSKÉHO KRAJE V ROCE 2015

Datum konání:
2.11.2015
Datum ukončení:
31.3.2016

Zlínský kraj poskytl Obci Střílky v roce 2015 částku 5000,- Kč  na výdaje spojené s činností jednotky sboru dobrovolných hasičů. Tato finanční částka byla použita  na pořízení ochranných pomůcek pro zásahovou jednotku, konkrétně zakoupení kukly Nomex v počtu 7 ks. Tyto zakoupené prostředky zásadně zlepší vybavení zásahové jednotky a významně zvýší bezpečnost všech členů, zejména při požárech a dalších výjezdů.

Dalším významným příspěvkem Zlínského kraje bylo kladné vyřízení žádosti obce do Programu obnovy objektů hasičských zbrojnic na stavební úpravy hasičské zbrojnice ve Střílkách. Účelem tohoto projektu je zlepšení podmínek členů zásahové jednotky, konkrétně vybudování šaten a sociálního a hygienického zařízení z dosud nevyužitých prostor kulturního domu. Na realizaci tohoto projektu se podílí Zlínský kraj ve výši 146332,- Kč a Obec Střílky ve výši 100.000,- Kč.

Obec Střílky děkuje Zlínskému kraji za poskytnutí výše uvedených finančních prostředků, které významnou měrou přispívají k lepšímu vybavení zásahové jednotky, s čímž souvisí rovněž bezpečnost členů.