Změna velikosti písma

Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Nabídka práce
30
Nabídka práce
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
Nabídka práce
16
Nabídka práce
Zelenina Juvita
17
Nabídka práce
18
Nabídka práce
19
Nabídka práce
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1
Pozvánka na Děn dětí
2
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na divadelní hru Vše o ženách - KD Střílky 6.4.2024

Pozvánka na divadelní hru Vše o ženách - KD Střílky 6.4.2024Datum konání:
6.4.2024

Plakát final Střílky.jpg

„Komedie o mužích, kteří se domnívají, že všechno ví a to nejen o ženách.“
Hra prezentuje mužský pohled na ženský svět a je určena pro tři herečky, z nichž každá se představí v pěti rolích. Zajímavě nahlíží na patnáct žen různého věku, povahy, postavení a vztahů, v několika propojených příbězích.
Sleduje komplikované vztahy mezi dvěma sestrami a jejich matkou, která se snaží udržet naoko šťastnou rodinu, stejně tak mezi třemi přítelkyněmi, které rozděluje žárlivost a strach. V mateřské škole holčičky, spolu bojující o barbínu, v domově důchodců stařenky soutěžící o přízeň chlapa, aby se z nich vzápětí staly závistivé kolegyně, deroucí se na volné místo.
Žena – matka, slečna, děvčátko, babička – jednoduše v jedné osobě obsaženo mnoho postav, rolí, tváří, pocitů i nálad. Nikdy opravdu neví co chce, stále hledá odpovědi na otázky. Umí milovat celým svým bytím, ale úplně stejně i nenávidět. Je velmi křehká a silná zároveň. Ale neustále velmi komplikovaná.
Hra, jak bylo řečeno je postavená na třech herečkách, které s lehkostí mění charaktery, přímo před očima diváků. Odhaluje jejich příběhy od školky po důchod, od lásky po nenávist, ale s nadsázkou a humorem. Možná vás bude zcela šokovat, možná se budete smát, ale úsměv vám i občas ztuhne na rtech.
Pokud vás předchozí text naladil a jste zvědaví co mají společného dospělé sestry, kamarádky, malé holčičky, spolupracovnice či stařenky v domově důchodců, přijďte se přesvědčit a užít si situace, které hrají ženy o ženách, ale které jsou samozřejmě také o mužích. S hravostí, vtipem a nadhledem vás celým příběhem provedou tři herečky našeho souboru pod důsledným vedením režiséra, muže.
Režije: MgA. Lukáš Paleček j.h.
Pomocná režije + technika: Bc. Jakub Matulík
Hrají:
Dagmar Navrátilová Pavlína Machačová
Kateřina Podlenová Nadežda Matulíková