Sběr nebezpečných odpadů
Výkup jablek
Pozvánka na procházku lesem plných pohádek
Výkup jablek

Úvod > O obci > Hlášení obecního rozhlasu > FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY ZLÍNSKÉHO KRAJE V ROCE 2015

FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY ZLÍNSKÉHO KRAJE V ROCE 2015

Datum konání:
2.11.2015

Zlínský kraj poskytl Obci Střílky v roce 2015 částku 5000,- Kč  na výdaje spojené s činností jednotky sboru dobrovolných hasičů. Tato finanční částka byla použita  na pořízení ochranných pomůcek pro zásahovou jednotku, konkrétně zakoupení kukly Nomex v počtu 7 ks. Tyto zakoupené prostředky zásadně zlepší vybavení zásahové jednotky a významně zvýší bezpečnost všech členů, zejména při požárech a dalších výjezdů.

Dalším významným příspěvkem Zlínského kraje bylo kladné vyřízení žádosti obce do Programu obnovy objektů hasičských zbrojnic na stavební úpravy hasičské zbrojnice ve Střílkách. Účelem tohoto projektu je zlepšení podmínek členů zásahové jednotky, konkrétně vybudování šaten a sociálního a hygienického zařízení z dosud nevyužitých prostor kulturního domu. Na realizaci tohoto projektu se podílí Zlínský kraj ve výši 146332,- Kč a Obec Střílky ve výši 100.000,- Kč.

Obec Střílky děkuje Zlínskému kraji za poskytnutí výše uvedených finančních prostředků, které významnou měrou přispívají k lepšímu vybavení zásahové jednotky, s čímž souvisí rovněž bezpečnost členů.